ENG
A A A
 luty 2019 
Poznań: Powstało DanceLab

Poznań: Powstało DanceLab

27 listopada 2012

Z przyjemnością informujemy, że na polskiej scenie tanecznej  pojawił się nowy byt. DanceLab tworzą tancerki Małgorzata Mielech oraz Zofia Jakubiec, absolwentki poznańskiej szkoły baletowej, przez ostatnie lata związane z Polskim Teatrem Tańca.


Wśród najważniejszych inspiracji DanceLab znajdują się izraelscy choreografowie wywodzący się z Batsheva Dance Company, a wizja artystyczna zakłada tworzenie przedstawień przekraczających klasyczne definicje tańca współczesnego i wykorzystujących ekspresję i nieograniczoną energię ciała. W tej chwili trwają prace nad pierwszą choreografią. Na początku kolejnego roku powinny ruszyć prace na kolejnym projektem. Planowany termin debiutu scenicznego to wiosna 2013.

Strona projektu w budowie: www.dancelab.eu

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia