ENG
A A A
 marzec 2019 
Wrocław: Pokaz etiud choreograficznych po warsztatach „Open Door” w Operze Wrocławskiej

Wrocław: Pokaz etiud choreograficznych po warsztatach „Open Door” w Operze Wrocławskiej

29 czerwca 2018

Opera Wrocławska organizuje warsztaty choreograficzne Open Door skierowane  do młodych choreografów, którzy chcieliby rozwinąć skrzydła jako twórcy. Warsztaty przeznaczone są zarówno do profesjonalistów, jak i osób bez doświadczenia choreograficznego. W sobotę, 30 czerwca 2018 roku, o godzinie odbędzie się pokaz 9 etiud choreograficznych, które z tancerzami Opery Wrocławskiej przygotowało dziewięciu polskich i zagranicznych choreografów. To inicjatywa, która ma na celu propagowanie tańca współczesnego i wspieranie młodych choreografów w ich rozwoju zawodowym, jak również – promocję muzyki polskich kompozytorów. Przygotowane chorografie powstały do dzieł Fryderyka Chopina, Wojciecha Kilara, Sławomira Kupczaka i Pawła Mykietyna. Projekt odbywa się we współpracy z Semperoper Ballet w Dreźnie, gdzie w dniach 2-4 lipca 2018 roku choreografowie Baletu Opery Wrocławskiej wezmą udział w partnerskich warsztatach choreograficznych Close Up! organizowanych przez Semperoper Ballet.

 

Projekt odbywa się we współpracy z Semperoper Ballet w Dreźnie, gdzie w dniach 2-4 lipca 2018 roku choreografowie Baletu Opery Wrocławskiej wezmą udział w partnerskich warsztatach choreograficznych Close Up! organizowanych przez Semperoper Ballet.

 

Projekt jest realizowany we współpracy z Semperoper Ballet z Drezna.

 

Warsztaty zostały współfinansowane przez Fundację Współpracy Polsko-Niemieckiej, a patronat nad nimi objął Instytut Goethego.

 

Fundacja Współpracy Polsko-Niemeickiej logo (miniaturka)     Logo Goethe Institut (miniaturka)

 

 

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia