ENG
A A A
 kwiecień 2019 
 Ukazała się książka „Object in Traditional Modern Greek Dance”

Ukazała się książka „Object in Traditional Modern Greek Dance”

30 lipca 2018

Z przyjemnością informujemy, że nakładem Wydawnictwa DiG ukazała się książka Object in Traditional Modern Greek Dance (2018, 342 s.) pod redakcją Przemysława Kordosa oraz Hanny Raszewskiej-Kursy. W książce, która jest wynikiem grantu przyznanego przez Narodowe Centrum Nauki i prowadzonego przez Wydział „Artes Liberales” UW wraz z ateńskim Teatrem Tańców Greckich „Dora Stratou”, zamieszczono 19 tekstów napisanych przez 9 autorów – uczestników grantu – oraz prawie 200 kolorowych zdjęć, pochodzących częściowo z badań terenowych. Trwają prace nad wydaniem polskiej wersji książki.

 

Więcej informacji:

http://www.dig.pl/index.php?s=karta&id=1352

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia