ENG
A A A
 lipiec 2019 
Warszawa: Navdhara India Dance Theatre i Teatr Tańca Zawirowania „The crossing”

Warszawa: Navdhara India Dance Theatre i Teatr Tańca Zawirowania „The crossing”

12 września 2018

Teatr Tańca Zawirowania zaprasza w niedzielę 16 września o godz.19.00 (Ośrodek ZAWIROWANIA, ul. Belwederska 20/22) na pokaz spektaklu The crossing, który będzie zwieńczeniem współpracy polskiego zespołu i Navdhara India Dance Theatre. Przedstawienie opowiada o krzyżowaniu się dwóch kultur. Na scenie spotkają się: duchowy Wschód i racjonalna Europa. Dzięki różnorodnym doświadczeniom hinduscy oraz polscy artyści wprowadzą nas w mistyczny świat tańca. 

 

Część inspiracji zaczerpnięto z jogi. Wykorzystana zostanie również autorska technika Ashley’a Lobo, czyli Prana Paint & Flow™. Jest to unikalne podejście, w którym ruch badany jest poprzez łączność, oddech i dotyk.

 

Bilety: 20 zł

Zapisy:  ttzawirowania@gmail.com

 

Choreografia: Ashley Lobo, Karolina Kroczak i Elwira Piorun.

Tancerze: Bartek Woszczyński, Ula Woszczyńska, Ilona Gumowska, Karma Chuki, Sonakshi Amitabh i Chetan Solanki.

 

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia