ENG
A A A
 czerwiec 2019 
IMiT: Trwa nabór do programów Departamentu Tańca na rok 2019

IMiT: Trwa nabór do programów Departamentu Tańca na rok 2019

28 grudnia 2018

Przypominamy, że do 7 stycznia 2019 trwa nabór wniosków do następujących programów Departamentu Tańca Instytutu Muzyki i Tańca na rok 2019: Scena dla tańca (IX edycja), Wspieranie aktywności międzynarodowej (VII edycja), Zamówienia choreograficzne (VII edycja), Myśl w ruchu (VII edycja), Program wydawniczy (VI edycja). Natomiast 15 stycznia kończy się pierwszy nabór do IV edycji Programu wsparcia przekwalifikowania zawodowego tancerzy – stypendia.

 

Informacje na temat programów oraz wszystkie załączniki dostępne są na stronie www.imit.org.pl w zakładce programy/departament tańca.

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia