ENG
A A A
 wrzesień 2019 
Młody Tancerz Roku 2019

Trwa głosowanie na „dziką kartę” w konkursie Młody Tancerz Roku 2019

12 czerwca 2019

Po wczorajszym, drugim półfinale Młodego Tancerza Roku 2019 wiemy już, ze spośród czternaściorga uczestników konkursu do finału przeszli: Gabriela Dąbek, Kasper Górczak, Dominika Woszek, Julia Ciesielska, Nikola Dworecka i Łukasz Bałoniak. Gratulujemy!

 

Finałową szóstkę wybrało jury (Aleksandra Dziurosz, Jacek Przybyłowicz i Wiesław Dudek), ale jeszcze jedna osoba ma szansę dołączyć do tego grona. Zaraz po zakończeniu emisji programu rozpoczęło się głosowanie na „dziką kartę”, i potrwa ono do 15 czerwca (sobota), do godz. 19.00. Zaangażowanie widzów to jedna z nowości tegorocznej edycji konkursu. Głosy można oddawać na stronie www.mlodytancerzroku.tvp.pl/plebiscyt. Zachęcamy!

 

Finał odbędzie się 25 czerwca o godz. 20.00 i będzie emitowany na żywo przez TVP Kultura. Jeszcze jedna osoba ma szansę dołączyć do zmagań o główną nagrodę – wyjazd do Japonii.

 

Głosy można oddawać na jedną tancerkę lub jednego tancerza, którzy nie zostali wybrani przez jury:

 

Mikołaja Czyżowskiego

Alana Polańskiego

Paulina Grodzińska

Zofię Korpacką

Helenę Kozaczko

Vivianę Zajączkowską

Ewelinę Cieślę

Judytę Pakulską

 

Zobacz sylwetki uczestników

 

Instrukcja głosowania (za tvp.pl):

 

1. Wejdź na stronę plebiscytu – www.mlodytancerzroku.tvp.pl/plebiscyt.

 

2. Wybierz swojego ulubieńca spośród tancerzy, którzy nie znaleźli się w finale.

 

3. W profilu każdego z nich możesz przeczytać krótką notkę biograficzną i zobaczyć jeden z jego półfinałowych występów (kliknij w „Zobacz szczegóły uczestnika” pod zdjęciem wybranego uczestnika).

 

4. Aby oddać głos, kliknij na zdjęcie uczestnika (po kliknięciu w zdjęcie pojawi się żółta ramka, a w jego lewym górnym rogu gwiazdka).

 

5. Nie zapomnij również zapoznać się z regulaminem plebiscytu, dostępny będzie on również w momencie, gdy będziesz wysyłał swój głos: REGULAMIN.

 

***

 

Konkurs organizowany jest przez Instyut Muzyki i Tańca, TVP Kultura oraz Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

 

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia