ENG
A A A
 grudzień 2019 
Grafika: Instytut Muzyki i Tańca

Polska Platforma Tańca 2019: „Mój wizerunek zawodowy” – warsztat dla tancerzy oraz konsultacje zawodowe

5 sierpnia 2019

W ramach Polskiej Platformy Tańca 2019 Instytut Muzyki i Tańca zaprasza do udziału w warsztacie, podczas którego uczestnicy dowiedzą się, jak budować swój zawodowy wizerunek.

 

Do udziału zaproszeni są tancerze, performerzy i wszystkie osoby zajmujące się tańcem, które chcą zobaczyć różnorodność swoich talentów i zwiększyć umiejętność ich prezentowania. W trakcie spotkania uczestnicy nauczą się, jak odkrywać i nazywać swoje umiejętności oraz w jaki sposób mówić o swoich kompetencjach. Organizatorzy stworzą okazję, podczas której każdy z nich będzie mógł uzyskać informację zwrotną na temat tego, jak jest postrzegany.

 

Spotkanie poprowadzi Ewa Warchoł, doradca zawodowy, coach, która współpracuje z Instytutem Muzyki i Tańca przy Programie przekwalifikowania zawodowego tancerzy.

 

Warsztat odbędzie 5 września w godz. 13.00-15.00, we foyer Opery Bałtyckiej.

 

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie zgłoszenia zawierającego imię, nazwisko na adres: anna.cemeljic@imit.org.pl.

Możliwość udziału w warsztacie zostanie potwierdzona mailowo do 28 sierpnia. Jeśli będą wolne miejsca, na warsztat przyjęte zostaną również osoby, które się nie zapisały – o ile przyjdą przed jego rozpoczęciem.

 

W trakcie PPT 2019 zaplanowano też (New) Work in Progress – zawodowy speed dating. W ramach spotkania odbędą się kilkunastominutowe rozmowy z tancerkami i tancerzami po procesie przekwalifikowania zawodowego, którzy z sukcesem realizują się w nowej pracy, a także konsultacje z koordynatorkami programu. Gwarantowana wymiana doświadczeń i kontaktów, możliwość rozwoju pasji zawodowych i nowych inicjatyw.

 

Do udziału w spotkaniu organizatorzy zapraszają tancerzy, choreografów, performerów – wszystkich zainteresowanych inwestycją w swoją zawodową przyszłość. Wstęp wolny, nie obowiązują zapisy.

 

Wydarzenie zaplanowano na 7 września, w sobotę, w godzinach 11.00-12.00 w kawiarni Europejskiego Centrum Solidarności.

 

 Program przekwalifikowania zawodowego tancerzy - logo (miniaturka)

 

 

Organizatorem Polskiej Platformy Tańca jest Instytut Muzyki i Tańca. Współorganizatorami są Fundacja Polka dot oraz Stowarzyszenie Teatr Dada von Bzdülöw. Głównym partnerem wydarzenia jest Instytut Adama Mickiewicza, koproducent międzynarodowego spektaklu Serce Fabryki, przygotowanego w ramach Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017–2022.

 

Więcej informacji na stronie: www.polskaplatformatanca.pl

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia