ENG
A A A
 luty 2020 

„Taniec i Niepełnosprawność: przekraczanie granic” – wyłoniono uczestniczki laboratoriów w Maastricht

14 sierpnia 2019

Z przyjemnością informujemy, że Tatiana Cholewa i Katarzyna Żeglicka, artystki, które brały udział w laboratoriach tańca Taniec i Niepełnosprawność: przekraczanie granic w dniach 9-11 sierpnia 2019, zostały zaproszone do udziału w międzynarodowych laboratoriach w Maastricht. Laboratoria organizowane są w dniach 29 września – 5 października 2019 przy festiwalu Dutch Dance Days, realizowanym na miejscu przez Holland Dance Festival.

 

Serdeczne gratulujemy!

 

Organizatorami projektu Taniec i Niepełnosprawność: przekraczanie granic są Instytut Muzyki i Tańca oraz British Council. Laboratoria są częścią międzynarodowej współpracy w ramach projektu Europe Beyond Access, realizowanego przy wsparciu programu Kreatywna Europa, finansowanego przez Unię Europejską. Laboratoria są realizowane w ramach wieloletniego programu współpracy Teatr-Taniec-Niepełnosprawność przez Instytut Muzyki i Tańca, British Council i Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego.

 

 

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia