ENG
A A A
 wrzesień 2019 

Warszawa/XVII Festiwal Ciało/Umysł/Wieczór młodych artystów z krajów arabskich cz.I: Panel dyskusyjny

1 października 2018 | godz. 19:15 | Warszawa, Teatr Studio, pl. Defilad 1

W ramach XVII edycji Międzynarodowego Festiwalu Ciało/Umysł Fundacja Ciało/Umysł zaprasza na wieczór młodych artystów z krajów arabskich,podczas którego odbędzie się panel dyskusyjny poświęcony współczesnej arabskiej scenie artystycznej i tanecznej oraz wyzwaniom, jakie stawia jej pełna konfliktów i gwałtownych przemian społeczno-politycznych rzeczywistość regionu.

 

Bilety

cały wieczór bilet 30 zł, I cz. wieczoru bilet 20 zł, II cz. wieczoru bilet 20 zł

Warszawa/XVII Festiwal Ciało/Umysł/Wieczór młodych artystów z krajów arabskich cz.I: Pokaz filmu „#2 TEHERAN”

1 października 2018 | godz. 20:00 | Warszawa, Teatr Studio, pl. Defilad 1

W ramach XVII edycji Międzynarodowego Festiwalu Ciało/Umysł Fundacja Ciało/Umysł zaprasza na wieczór młodych artystów z krajów arabskich, podczas którego odbędzie się Pokaz filmu #2 TEHERAN autorstwa berlińskich artystów Daniela Köttera i Constanze Fischbeck z cyklu state-theatre – Bejrut, Berlin i Teheran.

 

Bilety

cały wieczór bilet 30 zł, I cz. wieczoru bilet 20 zł, II cz. wieczoru bilet 20 zł

Warszawa/XVII Festiwal Ciało/Umysł: Wieczór młodych artystów z krajów arabskich cz.II (Yara Boustany)

1 października 2018 | godz. 20:30 | Warszawa, Teatr Studio, pl. Defilad 1

W ramach XVII edycji Międzynarodowego Festiwalu Ciało/Umysł Fundacja Ciało/Umysł zaprasza na drugą część wieczoru młodych artystów z krajów arabskich, podczas którego wystąpi Yara Boustany w spektaklu ēvolvō. Po łacinie ēvolvō znaczy: wyjaśniać, rozwijać, ale i wyzwalać. Solo Yary Boustany  to performans o ludzkiej walce, by dostosować się do stale zmieniającego się i ewoluującego świata.

 

Bilety: 20 zł

« poprzednia123następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia