ENG
A A A
 maj 2019 

Warszawa/Scena Tańca Studio 2018/V: Pracownia Fizyczna, SzaZa i goście „Zdarzenia”

1 września 2018 | godz. 19:00 | Warszawa: Malarnia, Teatr Studio, Plac Defilad 1

W ramach V odsłony Sceny Tańca Studio 2018 Pracownia Fizyczna, SzaZa i goście pokażą spektakl Zdarzenia. Partytura Zdarzeń zainspirowana została pracą z procesem i praktyką improwizacji  kontaktowej. Oparta jest o pracę z kanałami zmysłowymi i zmianami punktów odniesienia, jakimi może być ruch, głos, partner. Tancerze na bieżąco komponują taniec, przestrzeń działań, ich czas i formę oraz obecność na scenie, wcielają się przeróżne postaci. Skład spektaklu zmieniał się nieznacznie przez 8 lat, spektakl był wielokrotnie grany m.in. w Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski, w Teatrze Nowym w Łodzi, w ms² Muzeum Sztuki w Łodzi, w ramach Gdańskiego Festiwalu Tańca i Polsko-Ukraińskiego Festiwalu Partnerstwa we Lwowie, w Museums Quartier w Wiedniu w międzynarodowym składzie muzyków i tancerzy oraz na Festiwalu Sanatorium Dźwięku w Sokołowsku.


Warszawa/Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski: „Czy można umrzeć na złamane serce?” – wystawa Ani Nowak

1 września 2018 | godz. 19:00 | Warszawa: Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski, ul. Jazdów 2. Performans w ramach wystawy.

W ramach cyklu {Project Room} Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski zaprasza na wystawę Ani Nowak Czy można umrzeć na złamane serce? w ramach cyklu {Project Room} . W swoim projekcie autorka poddaje refleksji skomplikowaną relację ciała, psychiki i środowiska. 

 

 

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia