ENG
A A A
 maj 2019 

Poznań: Warsztaty ruchowe dla mężczyzn. Prowadzenie: Dominik Więcek

10 września 2018 | godz. 18:00 | Poznań: Inkubator Kultury Pireus, ul. Głogowska 35, godz. 18.00-19.30

Inkubator Kultury Pireus zaprasza na bezpłatne warsztaty ruchowe dla mężczyzn, które poprowadzi Dominik Więcek. Będzie to cykl jednorazowych, niepołączonych ze sobą spotkań przeznaczonych wyłącznie dla mężczyzn. Warsztaty skupiać się będą na zwiększaniu świadomości ciała, a zwłaszcza układu kostnego oraz mięśniowego. Zajęcia nie wymagają dotychczasowego doświadczenia, bądź żadnego treningu przygotowawczego.

 

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisów należy dokonywać drogą mailową na adres: warsztatyruchowepoznan@gmail.com.

Warszawa/Centrum Sztuki Tańca w Warszawie 2018/Koprodukcje: HOTELOKO movement makers „Insta Show”

10 września 2018 | godz. 19:00 | Warszawa: Dom Kultury Kadr, ul. Gintrowskiego 32

Centrum Sztuki Tańca w Warszawie zaprasza na premierę spektaklu Insta Show, realizowanego w ramach Programu Koprodukcje CST 2018 przez kolektyw HOTELOKO movement makers. Spektakl to kolejny projekt choreografki Magdaleny Przybysz we współpracy z reżyserką Agatą Życzkowską założycielką HOTELOKO movement makers. W spektaklu bierze udział młodzież w wieku gimnazjalnym i licealnym: młodzi, zdolni tancerze i performerzy w wieku 13-16 lat, wybrani do projektu w drodze castingu. Instagram jest pretekstem do opowiedzenia o młodym pokoleniu poprzez ruch i storytelling.

 

Bilety: 10 zł

 

« poprzednia123następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia