ENG
A A A
 sierpień 2019 

Łódź/Teatr Wielki w Łodzi: „Faustus” – reż. i chor. Grzegorz Brożek

11 lutego 2019 | godz. 18:30 | Teatr Wielki w Łodzi | Łódź

Teatr Wielki w Łodzi zaprasza na spektakl baletowy Faustus w choreografii i reżyserii Grzegorza Brożka, który zostanie wystawiony w niezwykłej przestrzeni – teatralnej malarni. Twórcy zapowiadają:

 

Wydawać by się mogło, że malarnia teatralna to miejsce o ściśle określonym przeznaczeniu. Na co dzień rzeczywiście. Jednak nasza najbliższa propozycja artystyczna pokaże, że tam, gdzie powstają teatralne dekoracje, wydarzyć się może prawdziwie teatralny seans. Będzie to projekt artystyczny łączący muzykę, taniec i literaturę, który nie tylko cytuje egzystencjalno-filozoficzne rozterki Doktora Faustusa z powieści Tomasza Manna, ale także z nimi polemizuje, interpretuje je i uzupełnia o współczesne treści.

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia