ENG
A A A
 październik 2019 

Warszawa: Małe Warszawskie Spotkania Teatralne/39. WST: Kolektyw artystyczny Holobiont „_on_line_”

12 kwietnia 2019 | godz. 18:00 | Warszawa: Teatr Dramatyczny, Plac Defilad 1

W ramach Warszawskich Spotkań Teatralnych Kolektyw artystyczny Holobiont zaprasza rodziny z dziećmi w wieku od 5 do 7 lat na _on_line_. Spektakl zgłębia temat śladu ruchu, a w szczególności linii, które wraz z performerami uczestnicy będą tworzyć poprzez własny taniec. Powstałe wielkoformatowe prace będą ulegały transformacji na oczach i z aktywnym udziałem widzów. Tak skonstruowane wydarzenie może stać się twórczą okazją do zacieśniania więzi między dziećmi a opiekunami oraz do niecodziennego spotkania ze sztuką.

Warszawa/Świetlica Nowego Teatru: Katarzyna Sitarz, Izabela Chlewińska – warsztaty „Wibrujące ciało”

12 kwietnia 2019 | godz. 19:00 | Warszawa/Świetlica Nowego Teatru, ul. Madalińskiego 10/16

Świetlica Nowego Teatru oraz Nowy Teatr zapraszają 12 kwietnia na warsztaty Wibrujące ciało. Zajęcia adresowane są do wszystkich, którzy chcą nawiązać kontakt ze swoim ciałem i głosem, a poprowadzą je Katarzyna Sitarz i Izabela Chlewińska.

 

Termin warsztatów: piątek, 12 kwietnia, godz. 19.00-20.30

Bilety: 30 zł

 

 

Warszawa: Teatr Tańca Zawirowania „Real Love” – chor. Daniel Abreu

12 kwietnia 2019 | godz. 19:00 | Warszawa: Ośrodek Zawirowania, ul. Belwederska 20/22

Teatr Tańca Zawirowania zaprasza na pokaz spektaklu Real Love, realizowanego z zespołem przez choreografa Daniela Abreu. Spektakl porusza tematykę rożnych aspektów miłości i jest rezultatem rezydencji hiszpańskiego choreografa w Warszawie.

 

O spektaklu: Real Love to misterium narodzin, przemijania i śmierci w wykonaniu trzech kobiet w różnym wieku. Czym jest dla nich prawdziwa miłość? Być może jest nią uczucie, jakim matka darzy swoje dziecko. Jak czuje się kobieta, będąc matką? Co czuje, kiedy ktoś z jej bliskich umiera? Miłość i śmierć to dwa wątki, które ustawicznie pojawiają się w spektaklu Real Love. Bycie matką i bycie blisko śmierci. Real Love to forma choreograficznego wiersza, przepełnionego poetycką symboliką oraz znaczeniami z pogranicza metafizyki.

« poprzednia123następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia