ENG
A A A
 listopad 2019 

Warszawa/Zachęta: „Rozgrzewka” – Weronika Pelczyńska, Aleksandra Janus

12 września 2019 | godz. 17:00 | Warszawa: Zachęta – Narodowa Galeria Sztuki, pl. Małachowskiego 3

Zachęta – Narodowa Galeria Sztuki zaprasza na Rozgrzewkę, czyli cykl wydarzeń ruchowych dla publiczności, przechodniów i użytkowników placu Małachowskiego. Choreografka Weronika Pelczyńska i badaczka Aleksandra Janus przygotowały zajęcia, które mogą (choć nie muszą) być wstępem do wizyty w galerii.

 

Wstęp wolny.

Warszawa/Oddaj Ciężar Studio: Verena Pircher „Countertechnique” – warsztaty

12 września 2019 - 13 września 2019 | godz. 20:30 | Warszawa: Oddaj Ciężar Studio, ul. Twarda 42, godz. 20.30-22.00

Oddaj Ciężar Studio – nowe miejsce na tanecznej mapie Warszawy, stworzone przez Karolinę Kroczak i grupę Oddaj Ciężar – zaprasza na dwudniowy warsztat Countertechnique z Vereną Pircher. To technika stworzona przez holenderską choreografkę Anouk van Dijk, będąca narzędziem zarówno dla ciała, jak i umysłu tancerza. Proponowany podczas zajęć zestaw ćwiczeń pomaga m.in. uzyskać większe zakresy w stawach, a także wchodzić w przestrzeń przy jednoczesnym utrzymaniu płynności i giętkości ruchu. Warsztat będzie prowadzony na poziomie średniozaawansowanym i zaawansowanym.  

 

Koszt: 120 zł całość/ 70 zł jeden dzień

Zapisy: oddajciezar@gmail.com

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia