ENG
A A A
 październik 2019 

Sopot: Sopocki Teatr Tańca „Dyskretny urok Picassa” - Premiera

12 kwietnia 2019 - 13 kwietnia 2019 | godz. 19:00 | Sopot: Teatr na Plaży, Aleja Franciszka Mamuszki 2 | Premiera

Sopocki Teatr Tańca zaprasza na spektakl Dyskretny urok Picassa. Inspiracją dla artystów Sopockiego Teatru Tańca do stworzenia spektaklu była postać Pabla Picassa, genialnego twórcy sztuki nowoczesnej, urodzonego w 1881 roku w Maladze hiszpańskiego malarza, grafika, rzeźbiarza, uznawanego za jednego z najwybitniejszych artystów XX wieku. Jego wszechstronna, niezwykle bogata twórczość jest niekończącą się inspiracją dla artystów z różnych dziedzin sztuki w XX i XXI wieku.

Poznań/SBNT: Marysia Stokłosa „Ciało poznaje świat” – warsztaty dla rodzin z dziećmi w wieku 4-6 lat

13 kwietnia 2019 | godz. 10:30 | Poznań: Stary Browar, Studio Słodownia 3, ul. Półwiejska 42

W sobotę 13 kwietnia w poznańskim Starym Browarze Marysia Stokłosa poprowadzi warsztaty dla rodzin z dziećmi, zatytułowane Ciało poznaje świat. Będzie to okazja do rodzinnego twórczego działania i pracy w grupie. Taniec posłuży tu jako przewodnik w poznaniu własnego ciała, ciał bliskich sobie osób, a także w byciu razem.

 

Termin: 13 kwietnia 2019, godz. 10.30-11.30

Miejsce: Studio Słodownia +3

Bilety: 15 zł (dziecko + opiekun) do nabycia w portalu Bilety24

 

Poznań/Scena Robocza: Michał Przybyła, Dominik Więcek „Bromance”

13 kwietnia 2019 | godz. 19:00 | Poznań: Scena Robocza, ul. Grunwaldzka 22

Scena Robocza w Poznaniu zaprasza na pokaz spektaklu zwycięzców konkursu dla młodych twórców Nowa Generacja Dominika Więcka i Michała Przybyły. Głównym tematem spektaklu Bromance jest stereotyp „prawdziwego mężczyzny”, braterskość, czułość męsko-męska czy też jej wyrzeknięcie się w imię hipotetycznej męskości. Pomysł na spektakl Bromance  zrodził się z zainteresowania dyskursem wokół nowej koncepcji braterstwa – idei sformułowanej przez Jane Ward i opisywanej w Not Gay. Sex between Straight White Man. Będzie to będzie choreograficzny zapis tych rozważań.

 

Dominik Więcek i Michał Przybyła zostali laureatami konkursu The Best OFF 2019 za spektakl Bromance.

« poprzednia123następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia