ENG
A A A
 sierpień 2019 

Warszawa/Centrum Sztuki Tańca 2018/Kino Tańca/Body.mov 2: „Emocje”

14 listopada 2018 | godz. 19:00 | Warszawa: Dom Kultury Kadr, ul. Przemysława Gintrowskiego 32

W ramach listopadowej odsłony programu Kino Tańca pt. Body.mov, realizowanego jako część projektu Centrum Sztuki Tańca w Warszawie, odbędzie się wieczór zatytułowany Emocje. W programie Body.mov 2 znalazło się pięć intrygujących krótkometrażowych filmów, wielokrotnie nagradzanych na międzynarodowych festiwalach i konkursach filmowych. Program wieczorukoncentruje się na emocjonalnym wymiarze cielesności, prezentując szerokie spektrum doświadczeń między wewnętrznym napięciem, a fizyczną ekspresją. Za pośrednictwem filmowych obrazów widzowie przyjrzą się emocjom, które są esencją, a zarazem najbardziej nieuchwytnym czynnikiem ulotnej sztuki tańca. Po projekcji organizatorzy zapraszają na rozmowę o sztuce filmowania tańca, której gościem będzie Krzysztof Stasiak, reżyser filmu TACTUM – żywioły tańca.

« poprzednia12następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia