ENG
A A A
 maj 2019 

Wrocław: Teatr Muzyczny Capitol „Tu nie ma na co czekać” – reż. Jacek Gębura - Premiera

14 września 2018 | godz. 19:00 | Wrocław: Teatr Muzyczny Capitol, ul. Marszałka J. Piłsudskiego 67 | Premiera

Teatr Muzyczny Capitol zaprasza na pokaz spektaklu Jacka Gębury Tu nie ma na co czekać. Inspiracją dla działań artystycznych stał się Samuel Beckett i jego dramat Czekając na Godota, czyli opis stanu oczekiwania na coś, co nigdy się nie stanie, na kogoś, kto nigdy nie nadejdzie.

Białystok: Teatr Dramatyczny w Białymstoku „Śmierć w Wenecji, czyli czego najbardziej żałują umierający” – reż. Mikołaj Mikołajczyk - Premiera

14 września 2018 | godz. 19:00 | Białystok: Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku, ul. Elektryczna 12, Scena Foyer | Premiera

Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku zaprasza na pokaz spektaklu Śmierć w Wenecji, czyli czego najbardziej żałują umierający w reżyserii i choreografii Mikołaja Mikołajczyka. Spektakl nawiązuje do noweli Śmierć w Wenecji Tomasza Manna oraz filmu w reżyserii Luchino Viscontiego – opowieści o starzejącym się utytułowanym literacie Gustawie von Aschenbachu.

Warszawa/Centrum w Procesie 2018: Izabela Chlewińska „Cisza” - Premiera

14 września 2018 | godz. 20:00 | Warszawa: Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego, ul. Jazdów 1. | Premiera

W ramach cyklu Centrum w Procesie 2018  Centrum w Ruchu i Instytut Teatralny w Warszawie zapraszają na Ciszę Izabeli Chlewińskiej – spektakl, instalację performatywną i seans leczniczy w jednym. Cisza to szczególne miejsce odpoczynku, wytchnienia, samoobserwacji. Tym miejscem jest ciało. To również dodatkowe miejsce w przestrzeni publicznej, w debacie społecznej, na scenie politycznej, w intymnych relacjach. Cisza to koniec i początek, wejście na nowy poziom postrzegania swojego ciała i rzeczywistości.

 

« poprzednia1234następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia