ENG
A A A
 październik 2019 

Warszawa/Ruch w Instytucie 2019: Katarzyna Sitarz „Między ciałem a głosem: ćwiczenia (w) ruchu uwagi” – warsztaty

15 kwietnia 2019 | godz. 09:00 | Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego | Warszawa

W ramach cyklu Ruch w Instytucie 2019 Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego zaprasza w cztery poniedziałki kwietnia do udziału w warsztatach z Katarzyną Sitarz, zatytułowanych Między ciałem a głosem: ćwiczenia (w) ruchu uwagi. Podczas zajęć uczestnicy poznają praktyki dotyczące relacji głosu, ciała, ruchu i wyobraźni, będą odkrywać wielopoziomową obecność ciała i głosu w ruchu oraz ich zdolności komunikowania się. Warsztaty pomogą im w rozwijaniu uważności, percepcji i wrażliwości, a także ukażą przyjemność jako bodziec do podejmowania decyzji.

Poznań: Urszula Bernat-Jałocha i Marcin Motyl „Ruch jako narzędzie do tworzenia więzi społecznych” – warsztaty

15 kwietnia 2019 | godz. 10:00 | Poznań: Pawilon, ul. Ewangelicka 1, w godz. 10.00-15.00

W poniedziałek 15 kwietnia UM Foundation zaprasza na warsztaty Ruch jako narzędzie do tworzenia więzi społecznych, które poprowadzą Marcin Motyl i Urszula Bernat-Jałocha. Myślą przewodnią zajęć są więzi międzyludzkie poddane wpływowi współczesnej rzeczywistości – wielości bodźców, niekończących się możliwości wyboru. Jak to wszystko wpływa na naszą świadomość ciała? Warsztaty skierowane są zarówno do profesjonalnych tancerzy, jak i do początkujących.

 

Zapisy: edukacja@pawilon.org

Warszawa/Scena Tańca Studio 2019/II: Krakowski Teatr Tańca „Glamour” – chor. Eryk Makohon

15 kwietnia 2019 | godz. 19:00 | Warszawa: Teatr Studio, plac Defilad 1, scena Malarnia

W ramach drugiej odsłony Sceny Tańca Studio 2019 Instytut Muzyki i Tańca oraz STUDIO teatrgaleria zapraszają na spektakl Glamour Krakowskiego Teatru Tańca., w choreografii i reżyserii Eryka Makohona. Idea spektaklu oparta jest na teorii porządku interakcyjnego socjologa Ervinga Goffmana. Teoria ta opisuje siatkę jawnych i ukrytych reguł kierujących zachowaniem ludzi w różnych sytuacjach społecznych. Artyści w Glamour zastanawiają się, co jest ukryte pod spodem.  

 

Uwaga! Spektakl zawiera sceny nagości.

« poprzednia12następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia