ENG
A A A
 czerwiec 2018 

Warszawa/Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski: Wystawa zbiorowa „Inne tańce”

28 kwietnia 2018 - 23 września 2018 | Warszawa: Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski, ul. Jazdów 2.

Inne tańce to wystawa zbiorowa o jednym z najważniejszych zjawisk nowej sztuki w Polsce ostatnich lat: o śmiałych eksperymentach twórców tańca, teatru, performansu, sztuk wizualnych oraz muzyki eksperymentalnej, które ułożyły się w fenomen określany jako zwrot performatywny. Zostaną  na niej zaprezentowaneprace ponad dwudziestu artystek i artystów, m.in. Chóru Kobiet, Krzysztofa Garbaczewskiego, Anety Grzeszykowskiej, Komuny//Warszawa, Konrada Smoleńskiego, Aleksandry Wasilkowskiej, Wojtka Ziemilskiego i Marty Ziółek.

Gdańsk: X Gdański Festiwal Tańca

8 czerwca 2018 - 17 czerwca 2018 | Klub ŻAK | Gdańsk

Tegoroczna jubileuszowa X edycja Gdańskiego Festiwalu Tańca odbędzie w dniach 8 – 17 czerwca 2018. W programie Festiwalu znajdą się spektakle z Polski, Finlandii, Węgier i Hiszpanii. Młodzi polscy tancerze specjalnie na Festiwal przygotowali nowe spektakle, premiery odbędą się także w ramach międzynarodowego konkursu Solo Dance Contest. Warto przypomnieć, że w ramach konkursu także publiczność festiwalowa przyznaje swoją nagrodę. Dla tancerzy organizatorzy przygotowali warsztaty, nie zabraknie też przedstawienia dla dzieci.

 

X Gdański Festiwal Tańca: Warsztaty masterclass. Prowadzenie: Palle Granhøj, Csaba Varga

13 czerwca 2018 - 17 czerwca 2018 | godz. 11:00 | Gdańsk: Klub Żak, aleja Grunwaldzka 195/197, w godz. 11.00-13.00.

Klub Żak zaprasza na masterclass w ramach X Gdańskiego Festiwalu Tańca. Warsztaty poprowadzą: twórca Obstruction Technique – Palle Granhøj, oraz Csaba Varga, który zachwycił widzów swoją techniką w spektaklu Hinoki na GFT 2016. Oba warsztaty skierowane są do profesjonalnych tancerzy i mają na celu wspomóc ich codzienną pracę z ciałem. Wieczorami zapraszamy na spektakle w ramach GFT.

 

Zgłoszenie z wpisaną nazwą warsztatu oraz krótkim bio, lub linkiem do strony tancerza należy przesyłać na adres gft2@klubzak.com.pl. Zgłoszenia będą potwierdzane na bieżąco, o wykupienie karnetów organizatorzy proszą do końca maja.

 CENY:

100 zł – Palle Granhøj

80 zł –  Csaba Varga

50 zł – warsztat dla dzieci 8 – 12 lat

50% zniżki na KARTĘ TANCERZA (wyłącznie za okazaniem ważnej KARTY - 1 karnet na 1 KARTĘ)

 

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia