ENG
A A A
 maj 2019 

Warszawa/Teatr na Woli: XVIII Międzynarodowy Festiwal Sztuki Mimu w Warszawie

9 czerwca 2018 - 17 lipca 2018 | Warszawa: Teatr Dramatyczny, Scena na Woli im. T. Łomnickiego, ul. Kasprzaka 22

W dniach od 9 do 17 czerwca odbędzie się XVIII Międzynarodowy Festiwal Sztuki Mimu. Podczas tegorocznej edycji, pomimo jej niewielkich rozmiarów organizatorzy starają się ukazać pełnię tej sztuki. Wychodząc z założenia, że językiem pantomimy nie powinno się mówić o wszystkim, a jedynie o rzeczach, które naprawdę potrafią poruszyć, zaproszone zostały zespoły, które w sposób umiejętny łączą wartościowe treści z atrakcyjną formą ich ukazania.

 

Szczegółyhttp://www.mimefestival.pl/

Bilety: 22 632 24 78 | kasa@teatrdramatyczny.pl | bilety.teatrdramatyczny.pl

 

X Gdański Festiwal Tańca: Warsztaty masterclass. Prowadzenie: Palle Granhøj, Csaba Varga

13 czerwca 2018 - 17 czerwca 2018 | godz. 11:00 | Gdańsk: Klub Żak, aleja Grunwaldzka 195/197, w godz. 11.00-13.00.

Klub Żak zaprasza na masterclass w ramach X Gdańskiego Festiwalu Tańca. Warsztaty poprowadzą: twórca Obstruction Technique – Palle Granhøj, oraz Csaba Varga, który zachwycił widzów swoją techniką w spektaklu Hinoki na GFT 2016. Oba warsztaty skierowane są do profesjonalnych tancerzy i mają na celu wspomóc ich codzienną pracę z ciałem. Wieczorami zapraszamy na spektakle w ramach GFT.

 

Zgłoszenie z wpisaną nazwą warsztatu oraz krótkim bio, lub linkiem do strony tancerza należy przesyłać na adres gft2@klubzak.com.pl. Zgłoszenia będą potwierdzane na bieżąco, o wykupienie karnetów organizatorzy proszą do końca maja.

 CENY:

100 zł – Palle Granhøj

80 zł –  Csaba Varga

50 zł – warsztat dla dzieci 8 – 12 lat

50% zniżki na KARTĘ TANCERZA (wyłącznie za okazaniem ważnej KARTY - 1 karnet na 1 KARTĘ)

 

Poznań: Stary Browar Nowy Taniec na Malcie 2018

15 czerwca 2018 - 24 czerwca 2018 | Poznań: Stary Browar, ul. Półwiejska 42

Tegoroczna edycja przeglądu Stary Browar Nowy Taniec na Malcie, którego kuratorką jest Joanna Leśnierowska, odbędzie się w dniach 15-24 czerwca 2018. W programie pokazy najnowszych projektów i spektakli Petera Pleyera, Anny Nowickiej, Joanny Leśnierowskiej, Marii Stokłosy, Frédérica Giesa, Marii Zimpel, Katarzyny Sitarz, Agaty Maszkiewicz, Renaty Piotrowskiej-Auffret, Janusza Orlika, Leon and the Wolf, Hodworks, Aleksandry Borys, Jeanine Durning, a także rezydencja badawcza Aleksandry Borys i warsztaty z Ivaną Ivković Walk Poems – taniec  i dyskurs.

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia