ENG
A A A
 maj 2019 

Bytom/ROZ/BREAK: Teatr ROZBARK „ROZBARK dance” – pokaz work-in-progress

16 czerwca 2018 | godz. 18:00 | Bytomski Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK | Bytom

W ramach projektu ROZ/BREAK Bytomski Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK zaprasza na pokaz work-in-progress ROZBARK Dance, który jest pierwszym pokazem projektu edukacyjno-społecznego. Projekt ROZBARK Dance jest inicjatywą skierowaną między innymi do grupy młodzieży, wychowującej się w problematycznych dzielnicach Bytomia. Celem projektu jest ukazanie znaczenia tańca jako formy aktywizacji społecznej i uniwersalnego środka komunikacji.

Kraków/Noc Teatrów 2018: Grupa Wokół Centrum „Płaczki” (wersja uliczna)

16 czerwca 2018 | godz. 18:00 | Kraków: Aleja Róż

Nowohuckie Centrum Kultury – Krakowskie Centrum Choreograficzne zaprasza do wspólnego świętowania Nocy Teatrów w Krakowie. W ramach wieczoru Grupa Wokół Centrum zaprezentuje uliczną wersję spektaklu Płaczki w choreografii Agaty Moląg.

 

Tworząc Płaczki tancerki Grupy Wokół Centrum chciały zderzyć tradycję ze współczesnością i przyglądnąć się różnym wariantom „przeżywania” i opowiadania o nim. Kreując scenki na przemian poważne, ironiczne, zabawne, smutne, a czasem groteskowe, starają się igrać z wrażliwością widzów, wplątując ich w emocjonalne pułapki. Płaczki to interaktywny spektakl, przełamujący bariery sceniczności, budujący intymność w bliskich spotkaniach artystów z widzami.

 

Wstęp wolny!

Bytom/Polska Sieć Tańca 2018/ROZ/BREAK: Kielecki Teatr Tańca „Stymulacja ciała” i „Poza horyzont”

16 czerwca 2018 | godz. 19:00 | Bytomski Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK | Bytom

Polska Sieć Tańca to sformalizowana forma współpracy ośrodków, wspierających sztukę tańca w naszym kraju. W ramach programu prezentacji, realizowanych w ramach Sieci w 2018 roku Kielecki Teatr Tańca pokaże spektakle: Stymulacja ciała i Poza horyzont w Teatrze ROZBARK w Bytomiu.

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia