ENG
A A A
 luty 2019 

Warszawa/Muzeum Azji i Pacyfiku: „Taniec butoh – fotografie” – wystawa zdjęć tancerki TO-EN

19 stycznia 2018 - 18 marca 2018 | Warszawa: Muzeum Azji i Pacyfiku, ul. Solec 24.

Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie zaprasza na wystawę zdjęć poświęconych twórczości tancerki butoh TO-EN / TO-EN Butoh Company. Na wystawie będzie można zobaczyć tancerkę w obiektywach Pawła Maciaka, Małgorzaty Taraszkiewicz, Martina Gustavssona, Macieja Grochali, Natalii Osuch, Dawida Linkowskiego i Andrzeja Grzelaka. Wystawa prezentuje zdjęcia fotografów, którzy pojawili się na drodze twórczej TO-EN. Autorzy utrwalili w kadrach spektakle TO-EN i TO-EN Butoh Company, a także wpisali się trwale swą wizualną wrażliwością w artystyczną wizję TO-EN, gdzie taniec butoh i jego filozofia wykracza poza ściany teatru.

 

Warszawa: Jacek Owczarek „Taniec z postacią” – cykl zajęć improwizacji w ruchu

17 lutego 2018 - 18 lutego 2018 | godz. 10:00 | Warszawa: Studium Teatralne, ul. Lubelska 30/32; godz. 10.00-17.00

Jacek Owczarek zaprasza na cykl zajęć improwizacji w ruchu, skierowany zarówno do osób, które pracują z ruchem – bez względu na to czy jest to improwizacja kontaktowa, taniec współczesny, czy aktorstwo – jak i do osób zainteresowanych pogłębieniem świadomości ciała. Przede wszystkim to zajęcia dla tych, którzy czują, że ciągle robią to samo i chcą wyjść poza własną schematyczność i uwolnić twórczą iskrę.

Koszt: 300 zł za każdy zjazd.

Zapisy: Anna Kaszyc (Rutkowska), anna.kaszyc@gmail.com, tel. 664 92 76 76 (po godz. 17.00).

Warszawa/Nowy Teatr: Marta Ziółek, Maria Kozłowska „Choreografując siebie. How to be real?” – warsztaty

17 lutego 2018 - 18 lutego 2018 | godz. 12:00 | Warszawa: Nowy Teatr, ul. Madalińskiego 10/16

Nowy Teatr zaprasza na warsztaty dla osób 16+, które poprowadzą Marta Ziółek i Maria Kozłowska. Warsztaty przeznaczone są dla profesjonalistów i amatorów: aktorów, performerów, choreografów i wszystkich zainteresowanych tańcem i ruchem.

 

Czas trwania: 4 godz.

Bilety: 400 zł / cały cykl

 

Zgłoszenia (CV wraz z listem motywacyjnym) prosimy przesyłać do 28 stycznia 2018 na adres warsztaty@nowyteatr.org.

« poprzednia1234następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia