ENG
A A A
 wrzesień 2019 

Bytom/Teatr ROZBARK: Victoria Kennett – warsztaty improwizacji

19 maja 2019 | godz. 12:00 | Bytom: Teatr ROZBARK, Studio A, ul. Kilara 29, w godz. 12.00-15.00

Teatr ROZBARK zaprasza na warsztaty improwizacji, które 19 maja poprowadzi Victoria Kennett, tancerka Polskiego Teatru Tańca. Zajęcia skierowane są do wszystkich, bez względu na poziom zaawansowania i wiek. 

 

Koszt: 80 zł – przedsprzedaż do 29 kwietnia (poniedziałek), 100 zł – cena regularna od 30 kwietnia (wtorek), 120 zł – w dniu warsztatu (19 maja, niedziela)

Zgłoszenia, informacje: www.teatrrozbark.pl

Warszawa/35. Scena Tańca Studio: Kasia Wolińska „The Future Body at Work” – warsztat

19 maja 2019 | godz. 13:00 | Warszawa: Teatr Studio, plac Defilad 1

W ramach 35. Sceny Tańca Studio Instytut Muzyki i Tańca oraz STUDIO teatrgaleria zapraszają na warsztat Kasi Wolińskiej The Future Body at Work.

Warszawa/35. Scena Tańca Studio: Dyskusja „Choreografia, polityczność, autonomia”

19 maja 2019 | godz. 17:00 | Warszawa: Teatr Studio, plac Defilad 1, Foyer

W ramach 35. Sceny Tańca Studio Instytut Muzyki i Tańca oraz STUDIO teatrgaleria zapraszają na dyskusję Choreografia, polityczność, autonomia, którą poprowadzą kuratorzy Anka Herbut i Mateusz Szymanówka. Uczestniczkami będą Marta Keil, Ania Nowak i Marta Ziółek.

« poprzednia1234następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia