ENG
A A A
 wrzesień 2019 

Kina w Polsce/Bolshoi Ballet Live 2018-2019: „Carmen-Suita”, „Pietruszka” – transmisja

19 maja 2019 | godz. 17:00 | Kina w Polsce: szczegółowy harmonogram wraz z listą kin znajduje się pod opisem.

Dystrybutor filmowy nazywowkinach.pl zaprasza do kin w całej Polsce na wieczór baletowy, na który złożą się baletowa wersja Carmen, stworzona dzięki staraniom legendarnej primabaleriny Mai Plisieckiej i nowe choreograficzne odczytanie opowieści o jarmarcznej kukiełce Pietruszce. Będzie to ostatnia w tym sezonie transmisja z cyklu Bolshoi Ballet Live.

Warszawa/Centrum Sztuki Tańca w Warszawie 2019: Jam niedzielny – cykl spotkań z improwizacją kontaktową

19 maja 2019 | godz. 19:00 | Warszawa: Centrum Sztuki Tańca, ul. Elektoralna 12

Od 20 stycznia do 23 czerwca, w każdą niedzielę w godzinach 19.00-21.30 Centrum Sztuki Tańca w Warszawie zaprasza na jamy improwizacyjne. Jest to kontynuacja rozpoczętego w 2017 roku cyklu cotygodniowych jamów improwizacyjnych. Mogą w nich wziąć udział wszyscy zainteresowani, powyżej 16. roku życia, zarówno początkujący, jak i zaawansowani. Jamy prowadzić będą wymiennie: Tomasz Domański, Hanna Jurczak, Natalia Oniśk, Julka Tomiczek, Andrzej Woźniak. Wstęp wolny.

Warszawa/35. Scena Tańca Studio: Tatiana Kamieniecka „Niebo”

19 maja 2019 | godz. 19:00 | Warszawa: Teatr Studio, plac Defilad 1

W ramach 35. Sceny Tańca Studio Instytut Muzyki i Tańca oraz STUDIO teatrgaleria zapraszają na spektakl Niebo Tatiany Kamienieckiej. W spektaklu wykorzystywany jest stroboskop.

« poprzednia1234następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia