ENG
A A A
 wrzesień 2019 

Lublin/Polska Sieć Tańca 2019: Janusz Orlik „Mute”

19 maja 2019 | godz. 19:00 | Lublin: Centrum Kultury w Lublinie, ul. Peowiaków 12

Polska Sieć Tańca to pierwsza, sformalizowana sieć centrów wspierających sztukę tańca, opierająca się na współpracy dwunastu ośrodków w całej Polsce. W jej ramach w Centrum Kultury w Lublinie zostanie pokazany spektakl Mute Janusza Orlika.

 

O spektaklu:

 

w stanie ciągłego strachu, niepewności, zagrożenia, potrzeby i wykluczenia … otoczeni przez wydarzenia, którym staramy się nadać jakiś sens i ludzi, z którymi chcemy, ale nie potrafimy się porozumieć ... prowokowani fizycznie, emocjonalnie, mentalnie – wyczerpani … w świecie, w którym czyny zdają się mówić głośniej niż słowa, a słowa już nie są słyszane … gdzie nie chcemy widzieć i boimy się patrzeć

Szczecin/Opera na Zamku w Szczecinie: „Wieczór baletów polskich” – Roman Palester „Pieśń o ziemi” – chor. Paolo Mangiola, Stanisław Moniuszko „Na kwaterunku” – chor. Robert Bondara

19 maja 2019 | godz. 19:00 | Szczecin: Opera na Zamku, ul. Korsarzy 34

Opera na Zamku w Szczecinie zaprasza na Wieczór baletów polskich, na który złożą się dwa jednoaktowe balety: Pieśń o ziemi Romana Palestra w choreografii Paolo Mangioli i Na kwaterunku Stanisława Moniuszki w choreografii Roberta Bondary.  

Warszawa/35. Scena Tańca Studio: Anna Steller, Krzysztof „Leon” Dziemaszkiewicz „Atman”

19 maja 2019 | godz. 20:00 | Warszawa: Teatr Studio, plac Defilad 1

W ramach 35. Sceny Tańca Studio Instytut Muzyki i Tańca oraz STUDIO teatrgaleria zapraszają na spektakl Atman Anny Steller i Krzysztofa „Leona” Dziemaszkiewicza. Spektakl przeznaczony jest dla widzów dorosłych.

« poprzednia1234następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia