ENG
A A A
 grudzień 2019 

Warszawa/Performing Europe 2020: sezon 3: Alessandro Sciarroni „Joseph_Kids”

2 lipca 2019 | godz. 19:00 | Warszawa: Teatr Lalka, plac Defilad 1

Fundacja Ciało/Umysł zaprasza na spektakl dla dzieci w wieku 4+ Joseph_Kids, który zostanie pokazany w ramach projektu Performing Europe 2020: sezon 3. Spektakl prezentowany w Teatrze Lalka to najnowsze dzieło Alessandro Sciarroniego, będące przepracowaną wersją pierwszego solo artysty z 2011 roku pt. Joseph. Mądry i zabawny. Intrygujący i wciągający. Interdyscyplinarny spektakl z użyciem nowoczesnych technologii. Efekty komputerowe tworzone są na żywo przez artystę. Pierwsza część spektaklu szybko mija. W drugiej artysta zaprasza młodych widzów na scenę, by wspólnie z nim pobawili się programem komputerowym i teraz wszyscy razem kreują nową rzeczywistość.

 

« poprzednia12następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia