ENG
A A A
 marzec 2019 

Szczecin: XI Międzynarodowy Konkurs Baletowy „Złote pointy” 2018

18 kwietnia 2018 - 20 kwietnia 2018 | Szczecin: Teatr Polski, Scena na Łasztowni, ul. Energetyków 40.

W dniach 18 – 20 kwietnia 2018 roku w Teatrze Polskim w Szczecinie (Scena na Łasztowni) odbywa się XI Międzynarodowy Konkurs Baletowy „ZŁOTE POINTY 2018”,  XVII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Baletowego o tytuł „Najlepszy Absolwent Szkół Baletowych w Polsce 2018” oraz finałowa Gala Gwiazd Baletu. Jest to jedyny międzynarodowy konkurs dla najlepszych absolwentów szkół baletowych w Polsce. Konkurs został na stałe wpisany w kalendarium imprez Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz posiada rekomendację Ministra. Uczestnicy zgłaszani są przez dyrektorów i grono pedagogiczne szkół i prezentują się podczas dni konkursowych w choreografiach klasycznych i współczesnych. W tym roku będziemy gościć uczestników z pięciu polskich szkół baletowych oraz szkół zagranicznych z Budapesztu, Pragi, Rygi, Mediolanu, Berlina, Kijowa, Lwowa, Mińska i Brukseli. Uczestnicy po raz XI będą walczyć o tytuł Laureata „Złote Pointy”. Przyznawany jest też tytuł dla „Najlepszego Absolwenta Szkół Baletowych w Polsce”.

Siedlce: V Międzynarodowy Festiwal Tańca Współczesnego i Jazzowego

19 kwietnia 2018 - 21 kwietnia 2018 | Siedlce: Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce, ul. Biskupa Ignacego Świrskiego 3. Harmonogram festiwalowych wydarzeń dostępny jest w opisie.

Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego, Scena Teatralna Miasta Siedlce, Teatr Tańca Caro oraz Uniwersytet Artystyczny CODARTS bardzo serdecznie zapraszają organizowany wspólnie V Międzynarodowy Festiwal Tańca Współczesnego i Jazzowego, który odbędzie się w dniach 19-22 kwietnia 2018 w Siedlcach.W ramach Festiwalu odbędą się: Konkurs Tańca Współczesnego i Jazzowego, Warsztaty tańca współczesnego prowadzone oraz pokazy spektakli. przez wykładowców CODARTS

Warszawa: Adrian Russi „Upadając w kontakt” – warsztat improwizacji kontaktowej

20 kwietnia 2018 - 22 kwietnia 2018 | Warszawa: Studium Teatralne, ul. Lubelska 30/32

Andrzej Woźniak zaprasza na warsztat Upadając w kontakt, który poprowadzi Adrian Russi. Warsztat skierowany jest do wszystkich osób zainteresowanych głębszą praktyką improwizacji kontaktowej. Podstawowa znajomość tej formy tańca będzie atutem, ale nie jest konieczna do wzięcia udziału w warsztacie.

Koszt: 295 zł przy wpłacie zaliczki w wysokości 125 zł do 20 marca 2018 i 350 zł po tym terminie.

 

Pytania i zgłoszenia: Andrzej Woźniak: ej.posluchaj@gmail.com

« poprzednia12następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia