ENG
A A A
 grudzień 2019 

Poznań: Stary Browar Nowy Taniec na Malcie 2019

21 czerwca 2019 - 30 czerwca 2019 | Poznań: Stary Browar, ul. Półwiejska 42

Tegoroczna edycja przeglądu Stary Browar Nowy Taniec na Malcie, kodbędzie się w dniach 21-30 czerwca 2019. Program jest przeglądem współczesnej choreografii, który już od 15 lat przygotowuje kuratorka Joanna Leśnierowska. Znalazły się w nim spektakle twórców polskich (Agata Siniarska, Anna Nowicka, Maria Stokłosa, Paweł Sakowicz) i zagranicznych (Márta Ladjánszki, Sofia Dias & Vítor Roriz, Ivo Dimchev, Quarto, Chiara Bersani, Anne Juren, Meg Foley). Oprócz tego Rivka Rubin poprowadzi coaching dla artystów, kuratorów i producentów w ramach Alternatywnej Akademii Tańca. 

Słupsk/Myśl w ruchu 2019: „Słupskie zawirowania, czyli tańczyć każdy może – II edycja” – pokaz finałowy

21 czerwca 2019 | godz. 09:00 | Słupsk: I Społeczna Szkoła Podstawowa, ul. Zygmunta Augusta 8.

Stowarzyszenie Enza wraz z I Społeczną Szkołą Podstawową w Słupsku zapraszają na pokazy finałowe projektu Słupskie zawirowania, czyli tańczyć każdy może – II edycja. Od marca tego roku, podczas prowadzonych w szkole zajęć tanecznych, dzieci i młodzież poznawały różne style tańca – m.in. współczesny, klasyczny, nowoczesny. Finałowy pokaz będzie się składał z dwóch części; jeden o godzinie 9.00, drugi o 10.00.

 

Projekt jest współorganizowany przez Instytut Muzyki i Tańca w ramach programu Myśl w ruchu 2019.

Warszawa/XV Międzynarodowy Festiwal Teatrów Tańca ZAWIROWANIA: Aleksandra Krajewska „Lullaby for the Restless”

21 czerwca 2019 | godz. 18:00 | Warszawa: Ośrodek Zawirowania, ul. Belwederska 20/22

XV Międzynarodowy Festiwal Teatrów Tańca ZAWIROWANIA zaprasza na spektakl Lullaby for the Restless w choreografii i wykonaniu Aleksandry Krajewskiej. Lullaby for the Restless to podróż wątpiącego umysłu, myśli zakłócającej spokój. Tutaj, pomiędzy snem a rzeczywistością, czas płynie inaczej. Brutalna fizyczność spotyka się tu z delikatnością oddając emocje, konflikty, wątpliwości oczekiwania i marzenia które okupują przestrzeń z tyłu głowy.

« poprzednia123następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia