ENG
A A A
 kwiecień 2019 

Kraków/ BalletOFFFestival 2018: warsztaty dla średniozaawansowanych i zaawansowanych

22 listopada 2018 - 25 listopada 2018 | godz. 09:15 | Krakowskie Centrum Choreograficzne – Nowohuckie Centrum Kultury | Kraków

Nowohuckie Centrum Kultury – Krakowskie Centrum Choreograficzne zaprasza osoby średniozaawansowane i zaawansowane do udziału w warsztatach z tańca współczesnego, które odbędą się w ramach BalletOFFFestival 2018. Poprowadzi je dziewiątka nauczycieli: Israel Aloni, Gwyn Emberton, Brian Michales, Lee Brummer, Mui Cheuk Yin, Imre Vass, Joseph Lee, Weronika Pelczyńska oraz Eddie Ladd.

Lublin/XXII Międzynarodowe Spotkania Teatrów Tańca: V. Khripatch „Tragicomedy From point A to point B”, A. Weinberg-Prejna „Babie lato”, O. Labovkina „Don’t name me”, STRUCTURERS „Hunters. Futuristic imagination about time”, I. Aslamova „Something ab

22 listopada 2018 | godz. 18:00 | Lublin: Centrum Kultury, ul. Peowiaków 12, korytarz-łącznik parter, Sala Widowiskowa

W ramach XXII Międzynarodowych Spotkań Teatrów Tańca Lubelski Teatr Tańca, Centrum Kultury w Lublinie i Centrum Spotkania Kultur zapraszają na pokaz pięciu spektakli z Białorusi, Polski, Izraela i Ukrainy: Valeria Khripatch „Tragicomedy From point A to point B” (Białoruś), Olga Labovkina „Don’t name me” (Białoruś), Adi Weinberg-Prejna „Babie lato” (Polska/ Izrael), STRUCTURERS „Hunters. Futuristic imagination about time” (Białoruś), Inna Aslamova „Something about us” (Białoruś, Ukraina, Polska).

Kraków/BalletOFFFestival 2018: Grupa Wokół Centrum „Trans_Miss(i)on” – chor. Iwona Olszowska, Ferenc Fehér - Premiera

22 listopada 2018 | godz. 18:00 | Kraków: Nowohuckie Centrum Kultury, al. Jana Pawła II 232, scena NCK | Premiera

Nowohuckie Centrum Kultury – Krakowskie Centrum Choreograficzne zaprasza na spektakl Trans_Miss(i)on Grupy Wokół Centrum w choreografii Iwony Olszowskiej i Ferenc Fehéra, który odbędzie się w ramach BalletOFFFestival 2018. Spektakl zrealizowany we współpracy z Instytutem Muzyki i Tańca w ramach programu Zamówienia choreograficzne 2018.

 

O spektaklu:

To podróż w głąb; wymiana pomiędzy heart beat, flow dynamic, pomiędzy tym, co wewnątrz i na zewnątrz; eksploracja witalnego i pierwotnego tribal oraz subtelnego suspend. Ruch zostaje tutaj poddany prawom fizyki, emocji, stanu; zanurzany w odmiennych czasoprzestrzeniach i rzeczywistościach. Pulsuje pomiędzy witalnością, pierwotnością a status quo, pomiędzy realnością a snem o lataniu. Wynurza to, co organiczne, zwierzęce, archetypowe, ale także skierowane na subtelne przebicia, nieuchwytności kosmosu i ducha. Spektakl prezentuje trans, rytuał, droga do siebie przez połączenie z cząstką otaczającej energii Wszechświata.

« poprzednia123następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia