ENG
A A A
 sierpień 2019 

Gdańsk: Warsztaty japońskiego tańca butoh z TO-EN

23 lipca 2019 | godz. 10:00 | Gdańsk: Oliwski Ratusz Kultury, ul. Opata Jacka Rybińskiego 25, w godz. 10.00-16.00

Od 22 do 24 lipca tego roku Oliwski Ratusz Kultury zaprasza na warsztaty butoh z tancerką TO-EN. To jedna z niewielu tancerek, która rozwija unikalny styl butoh oparty na metodzie SU-EN, wywodzącej się bezpośrednio z nauk legendarnych japońskich tancerzy Yoko Ashikawy oraz Tatsumiego Hijikaty. Podczas trzech intensywnych sesji uczestnicy będą mieli okazję poznać wschodnią koncepcję pracy z ciałem, pogłębić świadomość własnego ciała, poszukać odpowiedzi na pytania o jego granice. Warsztaty skierowane są do osób między 20 a 45 rokiem życia – sprawnych fizycznie i zdyscyplinowanych.  

 

Zapisy: toen@toenbutoh.com

Więcej informacji: www.toenbutoh.com

« poprzednia12następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia