ENG
A A A
 czerwiec 2019 

Warszawa/Muzeum Azji i Pacyfiku: „Taniec butoh – fotografie” – wystawa zdjęć tancerki TO-EN

19 stycznia 2018 - 18 marca 2018 | Warszawa: Muzeum Azji i Pacyfiku, ul. Solec 24.

Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie zaprasza na wystawę zdjęć poświęconych twórczości tancerki butoh TO-EN / TO-EN Butoh Company. Na wystawie będzie można zobaczyć tancerkę w obiektywach Pawła Maciaka, Małgorzaty Taraszkiewicz, Martina Gustavssona, Macieja Grochali, Natalii Osuch, Dawida Linkowskiego i Andrzeja Grzelaka. Wystawa prezentuje zdjęcia fotografów, którzy pojawili się na drodze twórczej TO-EN. Autorzy utrwalili w kadrach spektakle TO-EN i TO-EN Butoh Company, a także wpisali się trwale swą wizualną wrażliwością w artystyczną wizję TO-EN, gdzie taniec butoh i jego filozofia wykracza poza ściany teatru.

 

Warszawa/Muzeum Sztuki Nowoczesnej: Kem Care Program

19 lutego 2018 - 24 lutego 2018 | godz. 18:00 | Warszawa: Muzeum Sztuki Nowoczesnej, ul. Pańska 3

Muzeum Sztuki Nowoczesnej zaprasza na sześciotygodniowy program queerowy i feministyczny Kem Care przygotowany przez Kem. Rezydencję otworzy queerowy wieczór walentynkowy, który jednocześnie zainauguruje cykl Departament Obecności. Kem Care skupia artystki i praktyki, które kładą nacisk na empatię, współzależność i inność w sferach somatycznych, społecznych i środowiskowych. Kem Care czerpie zarówno z ruchu emancypacyjnego, jak i cielesnego, intuicyjnego i niewerbalnego doświadczenia. Kem Care skupia się na działaniach i gestach troski, które wyłaniają się z empatii i miłości jako w pełni politycznej, zarówno na poziomie zmysłowej intymności, jak i ciała społecznego. Program składa się z różnych formatów, takich jak dyskusje, warsztaty, zajęcia i pokazy, które koncentrują się na polityce cielesności, emocji i współzależności. Troska jest tutaj okazją do feministycznego i queerowego rozwijania sposobów bycia razem, otwarcia na inność i stawiania oporu.

Szczecin: Gosia Gajdemska „Kontakt z improwizacją” – warsztaty

24 lutego 2018 - 25 lutego 2018 | Szczecin: High Definition Dance Studio, ul. Wyszyńskiego 14; sob: 16.30-19.30, 20.00-22.00 (jam); nd: 16.00-19.00.

Gosia Gajdemska zaprasza na warsztaty, łączące improwizację kontaktową i improwizacją. Odbędą się dwa dni warsztatów i jam.

 

Koszt: do końca stycznia: dwa dni warsztatów + jam – 150 zł; sobota + jam – 100 zł; jam w sobotę – 10 zł; do 20 lutego: dwa dniwarsztatów + jam – 170 zł; sobota + jam – 110 zł; jam w sobotę – 15 zł; od 21 lutego: dwa dni warsztatów + jam – 190 zł; sobota + jam – 120 zł; jam w sobotę – 20 zł. Przewidziana jest też promocja dla osób, zapisujących się wspólnie.

 

Informacje i zapisy: Joanna Tamaya – FB, tel. 500 25 99 19 lub ZoukowySzczecin@gmail.com.

 

« poprzednia123następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia