ENG
A A A
 październik 2019 

Kraków/SPACER 2019: Katarzyna Machniewicz „Stany pośrednie – przystanek Kraków” – wystawa

16 kwietnia 2019 - 12 maja 2019 | Kraków: Szara Galeria CENTRUM, Nowohuckie Centrum Kultury, al. Jana Pawła II 232

Krakowskie Centrum Choreograficzne – Nowohuckie Centrum Kultury zaprasza na wystawę fotografii Katarzyny Machniewicz Stany pośrednie – przystanek Kraków, towarzyszącą Festiwalowi SPACER 2019. Zdjęcia są dokumentacją procesu powstawania spektaklu it will come later kolektywu iCoDaCo – International Contemporary Dance Collective 2018-2020 (pol. Międzynarodowego Kolektywu Tańca Współczesnego 2018-2020), który miał swoją premierę podczas BalletOFFFestival 2018.

Warszawa/Warsaw Dance Department: Amanda Miller „W dialogu z ciałem i umysłem” – warsztat choreografii i improwizacji

24 kwietnia 2019 | godz. 11:00 | Warszawa: Warsaw Dance Department, Plac Defilad 1, w godz. 11.00-17.00

We wtorek 23 kwietnia w Warsaw Dance Department rozpocznie się dwudniowy warsztat improwizacji i choreografii z Amandą K. Miller – tancerką i choreografką, byłą dyrektor artystyczną Pretty Ugly Dance Company, Ballett Freiburg/Pretty Ugly i tancerką/choreografką Ballett Frankfurt prowadzonego przez Williama Forsythe'a. Warsztat Amandy K. Miller jest otwarty dla wszystkich osób (zarówno tancerzy, jak i osób nie związanych na co dzień z tańcem) zainteresowanych procesem nielinearnego dialogu opartego na myśleniu intuicyjnym, podejmowaniu ryzyka, umiejętności wzajemnego rezonowania. Praca zostanie podsumowana pokazem improwizacji tanecznej Hiraeth, otwartym dla widowni.

 

Zgłoszenia: tutaj

Koszt: 250 zł (przedpłata: 100 zł)

Kontakt: joanna.formatzero@gmail.com, tel. +48 730 622 328

 

Kraków/SPACER 2019: Iwona Olszowska, Paweł Konior „Ewa i On”

24 kwietnia 2019 | godz. 18:00 | Kraków: Krakowskie Centrum Choreograficzne – Nowohuckie Centrum Kultury, al .Jana Pawła II 232

W ramach Festiwalu Tańca Współczesnego SPACER 2019 Krakowskie Centrum Choreograficzne – Nowohuckie Centrum Kultury zaprasza na pokaz spektaklu Ewa i On Iwony Olszowskiej i Pawła Koniora. 

 

Ewa i On to odsłona jednego z serii duetów improwizacji strukturalnej w tańcu współczesnym. Scenariusz stanowi strukturę tematyczną a tancerze na bieżąco kreują improwizując choreografie tzw. czasie rzeczywistym./constant composition. Ewa i On to impresja odnosząca się do Adama i Ewy.

« poprzednia12następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia