ENG
A A A
 grudzień 2019 

Warszawa/Nowy Teatr: Marta Ziółek „Zrób siebie”

24 lipca 2019 | godz. 20:00 | Warszawa: Nowy Teatr, ul. Madalińskiego 10/16

Nowy Teatr w Warszawie zaprasza na spektakl Zrób siebie Marty Ziółek. Spektakl zaczyna się od treningu, nakazu i cielesnej rzeźby. Obiektem eksperymentu jest grupa pięciorga perfomerów, którzy na czas performansu przybierają imiona: High Speed, Coco, Lordi, Glow oraz Beauty. Moderatorką i przewodniczką po tym doświadczeniu jest Marta Ziółek jako Angel Dust.

Połczyn-Zdrój/Festiwal „Na bosaka” 2019: Iwona Olszowska, Paweł Konior, Marcin Janus „Ewa i On”

24 lipca 2019 | godz. 20:00 | Połczyn-Zdrój: Centrum Kultury w Połczynie-Zdroju, ul. Parkowa 4

W ramach Festiwalu Na bosaka 2019 odbędzie się spektakl Ewa i On w wykonaniu Iwony Olszowskiej i Pawła Koniora, do muzyki Marcina Janusa. Spektakl Ewa i On stanowi  jeden z serii duetów improwizacji strukturalnej w tańcu współczesnym. Scenariusz stanowi strukturę tematyczną, nawiązującą do biblijnych postaci Adama i Ewy, a tancerze na bieżąco kreują choreografię w czasie rzeczywistym, improwizując (constant composition). Improwizacyjna partytura spektaklu ustala ramy dla działania, a tancerze ruchem i tańcem, obecnością, wchodzeniem w relacje, tworzą zdarzenia sceniczne.

 

Spektakl został zakwalifikowany do Polskiej Platformy Tańca 2019.

 

 

 

« poprzednia123następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia