ENG
A A A
 październik 2019 

Warszawa/Centrum Sztuki Tańca w Warszawie 2019: „Taniec Śniącego Ciała” – warsztat z Anną Godowską

25 marca 2019 | godz. 09:00 | Warszawa: Mazowiecki Instytut Kultury, ul. Elektoralna 12. Warsztat w godz. 9.00-13.00

Centrum Sztuki Tańca w Warszawie organizuje pięciodniowe warsztaty z Anną Godowską, poświęcone pracy ze snami i nieświadomością. Metoda zastosowana podczas warsztatów stanowi artystyczne wykorzystanie idei psychologii zorientowanej na proces i psychologii analitycznej w pracy teatralnej. Zgodnie z tymi ideami śnienie jest permanentną rzeczywistością. Jest obecne tu i teraz w doświadczeniach ciała, w fantazjach, wspomnieniach, relacjach z innymi ludźmi. Warszatat stanowi syntezę doświadczeń Anny Godowskiej z realizacji prekursorskiego projektu badawczego pod nazwą Taniec Śniącego Ciała, realizowanego wraz ze Sławomirem Krawczyńskim i inspirowanego metodami psychologicznymi Arnolda Mindella i Carla Gustava Junga. Pięciodniowa praca zakończy się pokazem otwartym dla publiczności.

 

Obowiązują zapisy, obecnie możliwe tylko na listę rezerwową. 

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia