ENG
A A A
 sierpień 2019 

Warszawa/Centrum Sztuki Tańca w Warszawie 2018/Koprodukcje: Bartek Woszczyński „Black Out” (współpraca: Teatr Tańca Zawirowania)

26 lutego 2018 | godz. 19:30 | Warszawa: Dom Kultury Kadr, ul. Gintrowskiego 32.

Centrum Sztuki Tańca w Warszawie zaprasza na pierwszą premierę w ramach Programu Koprodukcje CST 2018 przy współpracy z Teatrem Tańca Zawirowania. Będzie to spektakl Black Out w choreografii Bartka Woszczyńskiego. Po spektaklu odbędzie się rozmowa z artystami.

 

Black Out obnaża skomplikowane mechanizmy zachodzące w naszej głowie podczas podejmowania niezwykle trudnych decyzji. Inspiracją do spektaklu jest specyfika zawodu śledczych, którzy często w oparciu o strzępki informacji muszą odtworzyć przeszłość i wypełnić ten „black out”. Spektakl skupia się na procesie podejmowania decyzji oraz ogromie obliczeń, analiz i prób odtworzenia różnych scenariuszy z nim związanych. Publiczność zostaje tu postawiona w roli decydenta, który dysponujemy taki danymi, jak: jeden winny, trzech podejrzanych, trzy różne wersje zdarzeń, zero alibi. To psychologiczna gra, w której liczą się nie tylko fakty, ale także przypuszczenia, oskarżenia, przebiegłość, a przede wszystkim instynkt. Nieustanne zrzucanie winy, wzajemne oskarżenia, ciągła zmiana, w tym, kto jest przyjacielem, a kto wrogiem – to rzeczywistość, w jakiej znajdzie się trzech tancerzy: Artur Grabarczyk, Bartek Woszczyński oraz Szymon Osiński. Decyzja będzie musiała zostać podjęta na końcu, a więc tik, tak. Patrzcie uważnie, bo czas ucieka.

« poprzednia123następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia