ENG
A A A
 czerwiec 2019 

Kraków/SPACER 2019: Katarzyna Machniewicz „Stany pośrednie – przystanek Kraków” – wystawa

16 kwietnia 2019 - 12 maja 2019 | Kraków: Szara Galeria CENTRUM, Nowohuckie Centrum Kultury, al. Jana Pawła II 232

Krakowskie Centrum Choreograficzne – Nowohuckie Centrum Kultury zaprasza na wystawę fotografii Katarzyny Machniewicz Stany pośrednie – przystanek Kraków, towarzyszącą Festiwalowi SPACER 2019. Zdjęcia są dokumentacją procesu powstawania spektaklu it will come later kolektywu iCoDaCo – International Contemporary Dance Collective 2018-2020 (pol. Międzynarodowego Kolektywu Tańca Współczesnego 2018-2020), który miał swoją premierę podczas BalletOFFFestival 2018.

Poznań/Galeria Miejska Arsenał: Martyna Lorenc, Ewa Dziarnowska „Trwanie” – praktyki choreograficzne

25 kwietnia 2019 - 28 kwietnia 2019 | Poznań: Galeria Miejska Arsenał, Stary Rynek 6, w godzinach pracy galerii

Galeria Miejska Arsenał w Poznaniu zaprasza na 4 dni praktyk choreograficznych i uważnościowych w wykonaniu Martyny Lorenc i Ewy Dziarnowskiej. Przestrzeń Galerii Miejskiej Arsenał podlega cyklicznym przeobrażeniom za sprawą pojawiających się w niej prac i aranżacji wystaw, ale również zostaje im poddana przez odwiedzających ją gości czy światło dnia. W Trwaniu będzie można oglądać działania choreografki i performerki Martyny Lorenc, która zaprosiła do współpracy Ewę Dziarnowską. Artystki pracować będą z formatem ciągłym (durational), podłączając widzów pod nieustająco zmieniające się przestrzenie współbycia. Celem choreografki jest ukazanie trwania jako procesu w tym samym stopniu namacalnego, co ulotnego, niedefiniowanego przez swój początek i koniec, ale przez swoją substancję.

Kraków/KCC: Warsztaty „CIAŁOWANIE na SPACERZE 2019” – prowadzenie: Piotr Stanek, Iza Orzełowska, Paweł Konior, Tomek Pomersbach, Imre Vass, Lee Brummer, Mui Cheuk Yin, Joseph Lee

26 kwietnia 2019 | godz. 09:15 | Kraków: Nowohuckie Centrum Kultury, al. Jana Pawła II 232, w godz. 9.15-16.45

Krakowskie Centrum Choreograficzne – Nowohuckie Centrum Kultury zaprasza na warsztaty CIAŁOWANIE, które odbędą się w ramach Festiwalu Tańca Współczesnego SPACER, w dniach 25-28 kwietnia. Dla wszystkich praktykujących taniec i ruch na poziomie średniozaawansowanym i zaawansowanym organizatorzy przygotowali zajęcia z takimi pedagogami, jak: Piotr Stanek, Iza Orzełowska, Paweł Konior, Tomek Pomersbach, Imre Vass, Lee Brummer, Mui Cheuk Yin, Joseph Lee.

 

Zgłoszenia: po wypełnieniu karty zgłoszenia dostępnej tutaj

Koszt: 4 dni warsztatów: 450 zł; 2 dni warsztatów (czwartek i piątek lub sobota i niedziela): 290 zł

Kontakt: kcc@nck.krakow.pl

 

 

 

« poprzednia1234następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia