ENG
A A A
 październik 2018 

Opole/Scena dla tańca 2018/„MOŻNA / w ruchu”: „MOŻNA” – wystawa

6 października 2018 - 10 listopada 2018 | Opole: Galeria Sztuki Współczesnej, Plac Teatralny 12

Galeria Sztuki Współczesnej w Opolu zaprasza na wystawę MOŻNA, zrealizowaną wspólnie z projektem MOŻNA / w ruchu. Projekt ma na celu promocję tańca współczesnego, w tym także twórców działających na pograniczu sztuk wizualnych i performatywnych. Kuratorki wystawy Alicja Morawska-Rubczak i Magda Wolnicka zaprezentują na niej prace artystów: Franka Fierke, Barbary Małeckiej, Kuby Drzastwy, Kolektywu Holobiont (Hanna Bylka-Kanecka, Aleksandra Bożek-Muszyńska).

Wrocław: Wrocławski Teatr Pantomimy: warsztaty mistrzowskie z Janem Peszkiem

26 października 2018 - 27 października 2018 | godz. 10:00 | Wrocławski Teatr Pantomimy im. Henryka Tomaszewskiego | 53 - 121 Wrocław

Wrocławski Teatr Pantomimy zaprasza na bezpłatne warsztaty mistrzowskie w ramach projektu Akcja: EDUKACJA. Pierwsze zajęcia poprowadzi Jan Peszek – jeden z najważniejszych polskich aktorów, reżyser teatralny i pedagog. W okresie 1969-1975 był aktorem Teatru Polskiego we Wrocławiu, gdzie kreował role m.in. w przedstawieniach Henryka Tomaszewskiego (Protesilas i Laodamia, Gry w zabijanego). W warsztatach uczestniczyć mogą osoby zarówno rozpoczynające swoją teatralną przygodę, jak i posiadające doświadczenie aktorskie.

Opole/ „MOŻNA / platforma”: Warsztaty master class z Alfredem Zinolą

26 października 2018 - 27 października 2018 | godz. 18:00 | Opole: Galeria Sztuki Współczesnej, Plac Teatralny 12

Galeria Sztuki Współczesnej w Opolu zaprasza artystów i edukatorów zainteresowanych kontekstami tańca współczesnego skierowanego do dziecięcego odbiorcy na platformę i warsztaty master class z Alfredem Zinolą. Platforma jest częścią wystawy MOŻNA, w ramach której wspólnie z Instytutem Muzyki i Tańca organizowany jest projekt MOŻNA / w ruchu*. Projekt ma na celu promocję tańca współczesnego, w tym także twórców działających na pograniczu sztuk wizualnych i performatywnych.

« poprzednia123następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia