ENG
A A A
 grudzień 2019 

Warszawa: 37. Scena Tańca Studio „Tymczasowe Strefy Autonomiczne”, odsłona „Tymczasowa Strefa Autonomiczna”

26 lipca 2019 - 28 lipca 2019 | Warszawa: Teatr Studio, plac Defilad 1

37. Scena Tańca Studio, organizowana przez Instytut Muzyki i Tańca oraz STUDIO teatrgaleria, odbędzie się pod hasłem Tymczasowa Strefa Autonomiczna. To już ostatnia z trzech odsłon STS, składających się na Tymczasowe Strefy Autonomiczne, których kuratorami są Anka Herbut i Mateusz Szymanówka. Lipcowy program stanowi próbę wytworzenia Tymczasowej Strefy Autonomicznej w zakresie działań kuratorskich, choreografii, współpracy i wymiany wiedzy.

 

Płock/Audioriver Festival: Hashimotowiksa, Manoid „Afterhuman Afterparty” – reż. Magdalena Koryntczyk

27 lipca 2019 | Płock: Audioriver Festival, Rybaki 8

Duet Hashimotowiksa (Paulina Jaksim i Katarzyna Kulmińska) wystąpi na głównej scenie jednego z największych festiwali muzyki elektronicznej – Audioriver w performansie Afterhuman Afterparty w reżyserii i według tekstu Magdaleny Koryntczyk oraz do muzyki producenta i sound designera MANOIDa.

 

Afterhuman Afterparty to wiadomość w kapsule czasu. Polaroidy z ostatniej imprezy ludzkości. 

Nie będzie teleportacji, podróży w czasie, androidów na ulicach.

Nie będzie przyszłości.

Nigdy nie potrzebowaliśmy muzyki bardziej.

Warszawa/„Projekt X”: Michele Rizzo „Higher” – warsztaty

27 lipca 2019 | godz. 15:00 | Warszawa: Zachęta Narodowa Galeria Sztuki, plac Stanisława Małachowskiego 3, w godz. 15.00-16.30.

Zachęta Narodowa Galeria Sztuki zaprasza na warsztaty Michele’a Rizzo, które odbędą się w ramach wystawy Projekt X. Poprzez wyłączenie transu i techno ze środowiska klubowego i przeniesienie ich do studia tańca warsztaty Higher dają możliwość poczucia i analizowania tańca w przestrzeni pomiędzy rekreacją i techniką.

 

Organizatorzy zapraszają wszystkie osoby zainteresowane techno i tańcem trance. Buty sportowe obowiązkowe.

Obowiązują zapisy.

« poprzednia1234następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia