ENG
A A A
 sierpień 2019 

Poznań/Teatr Powszechny: Przemek Prasnowski „Całe życie w dresach”

27 września 2018 | godz. 19:00 | Poznań: Centrum Kultury ZAMEK, ul. Św. Marcin 80/82

W ramach autorskiego projektu performatywnego ,,Teatr powszechny” odbędzie się spektakl Całe życie w dresach. Spektakl to próba opowiedzenia o doświadczeniu bycia matką Jeremiego. Justyna Tomczak-Boczko, opiekę nad synem traktuje jako sztukę życia, w której poczucie humoru jest niezbędne. 

Projekt ,,Teatr powszechny” realizowany jest przez Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu od 2016 roku i składa z przedstawień tworzonych przez środowiska osób zagrożonych wykluczeniem ze względu na stan zdrowia czy status społeczny.

 

Przedstawienie dla widzów od 16. roku życia. 

Bilety: 10/15 zł (ulgowy/normalny)

 

Więcej informacji: http://ckzamek.pl

Warszawa/Wieczór dla dorosłych, odsłona 52: „Ex machina” – spotkanie z Tetsuro Fukuharą

27 września 2018 | godz. 19:00 | Warszawa: Centrum Nauki Kopernik, Wybrzeże Kościuszkowskie 20

Fundacja POMPKA i Centrum Nauki Kopernik w Warszawie zapraszają  na spotkanie z Tetsuro Fukuharą – japońskim artystą i naukowcem, tancerzem butoh, wizjonerem rozwoju sztucznej inteligencji. Podczas spotkania, odbywającego się w cyklu wieczorów dla dorosłych, będzie można wysłuchać prezentacji Tetsuro Fukuhary o znaczeniu tańca w badaniach nad sztuczną inteligencją, obejrzeć miniwystawę fotograficzną oraz krótki performans i skorzystać ze Space Tube*. Projekt APAROS, który twórca aktualnie realizuje, opiera się na przekonaniu, że dzięki sztucznej inteligencji ludzkość będzie w stanie osiągnąć kolejny etap ewolucji, która w swej istocie zmierza do przekształcenia nas w byty kosmiczne. Jednak roboty AI, którym brakuje fizyczności, nie są użyteczne w planowaniu ewolucji człowieka. Jak utrzymuje Fukuhara, bez wiedzy ukrytej w ciele sztuczna inteligencja nie osiągnie pełni swoich możliwości.

 

Cena biletu – 35 zł

Bilety można kupić:
- przez Internet na bilety.kopernik.org.pl

Kup bilet – zakończenie sprzedaży on-line w dniu wydarzenia o godz. 17.00 (2 godziny przed rozpoczęciem wydarzenia)
- w kasach CNK w dniu wydarzenia w godz. 9.00-17.30 oraz od 18.30.

 

 

Warszawa/XIV Festiwal ZAWIROWANIA – odsłona jesienna: Tereza Ondrová, Petra Tejnorová, Jaro Viňarský (Czechy) „What do we talk about when we talk about dance”

27 września 2018 | godz. 19:00 | Warszawa: Ośrodek Zawirowania, ul. Belwederska 20/22

W ramach jesiennej odsłony XIV Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Tańca Zawirowania odbędzie się pokaz spektaklu What do we talk about when we talk about dance. Twórcami spektaklu są Tereza Ondrová, Petra Tejnorová oraz Jaro Viňarský.

 

 

« poprzednia1234następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia