ENG
A A A
 wrzesień 2019 

Warszawa/Warszawskie Muzeum Tańca: Marta Zawadzka „Dalcroze nieodkryty – Laboratorium” – warsztaty

27 października 2018 - 28 października 2018 | godz. 10:00 | Warszawa: Muzeum Warszawskiej Pragi, ul. Targowa 50/52

Warszawskie Muzeum Tańca zaprasza profesjonalnych i półprofesjonalnych tancerzy do Muzeum Warszawskiej Pragi na warsztaty Dalcroze nieodkryty – Laboratorium. Warsztaty poprowadzi Marta Zawadzka. W niedzielę 28 października o godz. 15.30 planowany jest pokaz powarsztatowy. Wstęp wolny.

Warszawa/ Nowy Teatr: „Thriller” – reż. i chor. Paweł Sakowicz i Anna Smolar

27 października 2018 | godz. 18:00 | Warszawa: Teatr Nowy, ul. Madalińskiego 10/16

Nowy Teatr w Warszawie zaprasza na spektakl Thriller w reżyserii i choreografii Pawła Sakowicza i Anny Smolar. Spektakl jest przeznaczony dla widzów w wieku 13+. Przedstawienie powstaje we współpracy z nastoletnimi widzami. Artyści razem z uczestnikami warsztatów prowadzą refleksję nad ciałem, pracują nad ruchem i przestrzenią dźwiękową, zadają sobie pytanie, kim by byli, gdyby żyli bardziej świadomi swoich ciał.

 

Gdańsk: Diego Sinniger de Salas – warsztaty

28 października 2018 | godz. 10:00 | Gdańsk (Przymorze): Centrum Jogi, ul. Krynicka 6

Centrum Jogi w Gdańsku zaprasza na warsztaty tańca współczesnego i improwizacji z Diego Sinnigerem de Salas. Będzie to 4-godzinne spotkanie poświęcone technice tańca fizycznego i improwizacji ruchowej. Warsztaty przeznaczone są dla bardziej i mniej doświadczonych tancerzy, a także amatorów i pasjonatów tańca posiadających solidne podstawy tańca współczesnego.

« poprzednia1234następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia