ENG
A A A
 grudzień 2019 

Kraków/XX Festiwal Tańców Dworskich „Cracovia Danza”: Alaknanda i Sanskriti „Znad Jamuny i Gangesu”, Cracovia Danza „Pan Twardowski. Ale bajka!”

28 lipca 2019 | godz. 20:00 | Kraków: Rynek Główny

Balet Dworski Cracovia Danza zaprasza na jubileuszową galę baletową Pan Twardowski. Ale bajka! oraz na spektakl Znad Jamuny i Gangesu w wykonaniu mistrzyni tańca Kathak, Alaknandy, oraz zespołu Sanskriti, które odbędą się na zakończenie XX Festiwalu Tańców Dworskich Cracovia Danza.

 

Spektakl Pan Twardowski. Ale bajka!, oparty na muzyce Stanisława Moniuszki, zabiera widza w świat wyobraźni, magii i humoru, ale przede wszystkim tańca – w końcu to on jest językiem, którym artyści snują swoją opowieść.

Warszawa/37. Scena Tańca Studio: Agata Siniarska, Karolina Grzywnowicz „Druga natura”

28 lipca 2019 | godz. 20:30 | Warszawa: Teatr Studio, plac Defilad 1

Instytut Muzyki i Tańca oraz STUDIO teatrgaleria zapraszają na pokaz spektaklu Druga natura Agaty Siniarskiej i Karoliny Grzywnowicz, który odbędzie się w ramach 37. Sceny Tańca Studio. Punktem wyjścia dla projektu Druga natura jest życie i twórczość Poli Nireńskiej, polskiej Żydówki, tancerki i choreografki, która nigdy nie wymknęła się traumie Holokaustu.

« poprzednia12następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia