ENG
A A A
 grudzień 2019 

Poznań/Centrum Sztuki Dziecka/22. Biennale Sztuki dla Dziecka: Kolektyw Holobiont „Gdzie kształty mają szyje”

29 maja 2019 | godz. 18:00 | Poznań: Stary Browar, ul. Półwiejska 42, Studio Słodownia 3

Art Stations Foundation by Grażyna Kulczyk i Centrum Sztuki Dziecka zapraszają na spektakl interaktywny Kolektywu Holobiont pt. Gdzie kształty mają szyje.Jest on zaproszeniem do budowania rodzinnego doświadczenia w kontakcie z tańcem współczesnym. Najnowsza praca kolektywu Holobiont, do współpracy nad którą duet zaprosił artystkę wizualną Alicję Bielawską i pefromerkę Danę Chmielewską, podejmuje temat ciągłej aktualizacji wytwarzanych znaczeń, badając ruch między ostrym, a rozmytym. Poprzez ruchową pracę z abstrakcją i zabawę w od-nazywanie, spektakl zachęca do odkrywania na nowo alfabetu wyobraźni wizualnej i ruchowej wszystkich wchodzących do jego wnętrza.

 

Premiera spektaklu odbywa się w ramach 22. Biennale Sztuki dla Dziecka.

Kraków/Polska Sieć Tańca 2019: Anna Piotrowska „fascynat odśrodkowy_dwatrzycztery”

29 maja 2019 | godz. 19:00 | Kraków: Nowohuckie Centrum Kultury, al. Jana Pawła II 232

Polska Sieć Tańca to pierwsza, sformalizowana sieć centrów wspierających sztukę tańca, opierająca się na współpracy dwunastu ośrodków w całej Polsce. W jej ramach w Nowohuckim Centrum Kultury w Krakowie zostanie pokazany spektakl fascynat odśrodkowy_dwatrzycztery w choreografii i reżyserii Anny Piotrowskiej. Jest to tryptyk, składający się ze spektakli: ce_real mothers (Anna Piotrowska, Małgorzata Piotrowska), kompozycja_trzecia rzeczywistość (Joanna Chitruszko, Anna Piotrowska, gitara basowa: Aleksandra Piotrowska) oraz ziemia niczyja (Anna Piotrowska, Kamil Bończyk, Alexey Torgunakov, beatboxing: Dominik „Domix” Franusik; scenografia: Adam Królikowski).

« poprzednia12następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia