ENG
A A A
 czerwiec 2018 

Warszawa/Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski: Wystawa zbiorowa „Inne tańce”

28 kwietnia 2018 - 23 września 2018 | Warszawa: Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski, ul. Jazdów 2.

Inne tańce to wystawa zbiorowa o jednym z najważniejszych zjawisk nowej sztuki w Polsce ostatnich lat: o śmiałych eksperymentach twórców tańca, teatru, performansu, sztuk wizualnych oraz muzyki eksperymentalnej, które ułożyły się w fenomen określany jako zwrot performatywny. Zostaną  na niej zaprezentowaneprace ponad dwudziestu artystek i artystów, m.in. Chóru Kobiet, Krzysztofa Garbaczewskiego, Anety Grzeszykowskiej, Komuny//Warszawa, Konrada Smoleńskiego, Aleksandry Wasilkowskiej, Wojtka Ziemilskiego i Marty Ziółek.

Gorzów Wielkopolski: Międzynarodowy Festiwal Tańca „Folk Przystań”

23 czerwca 2018 - 30 czerwca 2018 | Gorzów Wielkopolski: Teatr im. J. Osterwy, ul. Teatralna 9/ Amfiteatr Miejskiego Centrum Kultury, ul. Drzymały (Park Siemiradzkiego)/kościół pw. Pierwszych Męczenników Polskich ul. Biskupa Wilhelma Pluty 7/Fontanna Motylia, Park Górczyński/Kłodawa

Międzynarodowy Festiwal Tańca „Folk Przystań” odbędzie się w Gorzowie Wielkopolskim. Wystąpią na nim artyści z trzech kontynentów: Ameryki Południowej, Europy i Azji. Będzie można oglądać koncerty, odpocząć w Kreatywnej Strefie Relaksu, a także bawić się z zespołami w ramach Klubu Przyjaciół Festiwalu.

 

Bieżące wydarzenia i informacje znajdują się na stronie: www.festiwal.gorzow.pl oraz na Facebooku: www.facebook.com/festiwal.gorzow.

Legnica: Aneta Zwierzyńska i Farid Herrera - intensywne warsztaty

27 czerwca 2018 - 1 lipca 2018 | godz. 12:00 | Legnica: Teatr AVATAR, ul. Św. Piotra 14

Warsztaty będą kulminacją okolo 15 – letnich poszukiwań ruchowych artystów łączących ich praktykę i wiedzę z zakresu rożnych dyscyplin ruchu. Jako wszeschstronnie wykształceni pasjonaci ruchu, w trakcie warsztatów będą dzielić się doświadczeniami, które pomogły im stworzyć ciała, będące w stanie przyswoić różne jakości ruchowe. Zajęcia skierowane są dla wszystkich pasjonatów ruchu, dla osob zainteresownych pracą nad koneksją z ciałem i rozwijaniem świadomości ciała. Z treśći warsztatów będą mogli skorzystać: profesjonalni tancerze jak i amatorzy, aktorzy, pasjonaci sztuk walki; jogi; parkour; freerunning, kuglarze, akrobaci nauczyciele tańca oraz osoby dopiero rozpoczynające przygodę z ruchem. W trakcie warsztatów będzie obowiązywał podział na poziom zaawansowania:
- osoby początkujące

- osoby średniozaawansowane oraz profesjonaliści

 

Kontakt:
Więcej informacji na temat warsztatów: 
e-mail: modeloaneta@gmail.com

z dopiskiem ,,Movement Workshop- POLAND”

 

« poprzednia1234następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia