ENG
A A A
 sierpień 2019 

Sopot/20 lat działalności Sopockiego Teatru Tańca „!CELEBRACJA!”: „Ostatnie piętro” – reż. Joanna Czajkowska

30 listopada 2018 | godz. 19:00 | Sopot: Teatr na Plaży, Aleja Mamuszki 2

Sopocki Teatr Tańca z okazji 20-lecia swojej działalności zaprasza na premierę spektaklu Ostatnie piętro w reżyserii Joanny Czajkowskiej. Spektakl nawiązuje do filmów singapurskiego reżysera Erika Khoo. Khoo w swoich filmach (m.in. 12 pięter, Mee Pok Man i Be with me) opowiada o samotności ludzi żyjących w dużych miastach i o podejmowanych przez nich próbach jej przekraczania. W warstwie choreograficznej spektakl nawiązuje do pierwszych 10 lat działalności Sopockiego Teatru Tańca. Spektaklowi towarzyszyć będzie wystawa wybranych zdjęć z historii STT. 

« poprzednia123następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia