ENG
A A A
 czerwiec 2019 

Opole/Scena dla tańca 2018/„MOŻNA / w ruchu”: „MOŻNA” – wystawa

6 października 2018 - 10 listopada 2018 | Opole: Galeria Sztuki Współczesnej, Plac Teatralny 12

Galeria Sztuki Współczesnej w Opolu zaprasza na wystawę MOŻNA, zrealizowaną wspólnie z projektem MOŻNA / w ruchu. Projekt ma na celu promocję tańca współczesnego, w tym także twórców działających na pograniczu sztuk wizualnych i performatywnych. Kuratorki wystawy Alicja Morawska-Rubczak i Magda Wolnicka zaprezentują na niej prace artystów: Franka Fierke, Barbary Małeckiej, Kuby Drzastwy, Kolektywu Holobiont (Hanna Bylka-Kanecka, Aleksandra Bożek-Muszyńska).

Warszawa: Scena Tańca Studio 2018 – odsłona VI: „Piąta strona świata”

29 października 2018 - 31 października 2018 | Warszawa: Teatr Studio, plac Defilad 1

Teatr Studio oraz Instytut Muzyki i Tańca zapraszają na szóstą odsłonę Sceny Tańca Studio 2018, a zarazem trzydziestą odsłonę całego projektu, realizowanego od 2015 roku przy wsparciu Biura Kultury m.st. Warszawy i Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Piąta strona świata będzie pierwszą z trzech odsłon odsłona programu kuratorskiego Anny Królicy i Adama Kamińskiego. W programie znajdą się najnowsze spektakle Barbary Bujakowskiej, Liwii Bargieł i Teatru Tańca Zawirowania. Zespół B’cause Dance Company, założony przez Bartka Woszczyńskiego, pokaże premierowy spektakl Homesick | Sick Home, którym zainauguruje swoją działalność. Ponadto w programie set solowych choreografii: Jarosława Mysony, Macieja Kuźmińskiego (w wykonaniu Moniki Witkowskiej) i Grażyny Chmielewskiej.

Warszawa/Centrum Sztuki Tańca w Warszawie: „Basiu, zatańczymy...” – wystawa fotograficzna

30 października 2018 - 30 listopada 2018 | Warszawa: Dom Kultury Kadr, ul. Gintrowskiego 32

Centrum Sztuki Tańca w Warszawie zaprasza na wystawę fotograficzną Basiu, zatańczymy..., przygotowaną z okazji stulecia Związku Artystów Scen Polskich. Wystawa poświęcona będzie jednej z najważniejszych par polskiego baletu XX wieku: Barbarze Bittnerówny i Witoldowi Grucy. Tylko podczas wernisażu zaprezentowana zostanie specjalna, multimedialna część ekspozycji.

 

Wstęp wolny

« poprzednia12następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia