ENG
A A A
 maj 2019 

Warszawa/Centrum Sztuki Tańca w Warszawie 2018/Koprodukcje: HOTELOKO movement makers „Darklena” – spektakl dla dzieci

4 czerwca 2018 | godz. 12:00 | Warszawa: Dom Kultury Kadr, Sala Broadway, ul. Gintrowskiego 32.

Centrum Sztuki Tańca w Warszawie zaprasza na drugą premierę w ramach Programu Koprodukcje CST 2018, realizowaną przez kolektyw HOTELOKO movement makers. Tym razem będzie  to spektakl teatralno-taneczny dla dzieci i młodzieży w wieku 10-13 lat Darklena, dotykający tematu tolerancji. Opowieść o chłopcu, który lubi gry komputerowe i piłkę nożną, ale lubi też tańczyć. Pewnego dnia, kiedy budzi się rano do szkoły, nagle wszystko dzieje się inaczej niż codziennie. Nieoczekiwanie pojawia się także tajemnicza Darklena.

Warszawa/Centrum Sztuki Tańca w Warszawie 2018: Klasyka przełamana – warsztaty dla osób średniozaawansowanych. Prowadzenie: Marek Zajączkowski

4 czerwca 2018 | godz. 13:00 | Warszawa: Centrum Sztuki Tańca w Warszawie, Dom Kultury Kadr, ul. Gintrowskiego 32, w godz. 13.00-14.30.

Centrum Sztuki Tańca w Warszawie zaprasza na cykl dwudziestu lekcji, podczas których uczestnicy będą mogli poznać najważniejsze elementy tańca klasycznego. Pozycje, figury i kroki baletowe urozmaicą ich repertuar ruchowy i ułatwią opanowanie innych technik tanecznych, jak modern, jazz czy taniec współczesny. Taniec klasyczny poprawia kontrolę posturalną i koordynację, wzmacnia wszystkie partie mięśni, powiększa zakresy ruchu, a przy tym pozwala zasmakować niezwykłej estetyki i tradycji, która wciąż jest punktem odniesienia dla tańca współczesnego. Warsztaty poprowadzi Marek Zajączkowski.


Organizatorzy zapraszają osoby dorosłe o pewnym doświadczeniu ruchowym.
Praca odbywa się w otwartej grupie, a program będzie dopasowany do regularnych uczestników.

Link do zapisów na warsztaty.

Wstęp wolny, liczba miejsc ograniczona. Wszelkie zapytania należy kierować na adres: warsztatywdd@gmail.com

Warszawa/Centrum Sztuki Tańca w Warszawie 2018/5 odsłon współczesności: Technika tańca współczesnego oparta na technice Marthy Graham – warsztat z Pauliną Wycichowską

4 czerwca 2018 | godz. 14:30 | Warszawa: Dom Kultury Kadr, ul. Gintrowskiego 32, sala 307, w godz. 14.30-16.00.

W ramach programu Centrum Sztuki Tańca w 2018 roku zaprasza do udziału w cyklu 5 odsłon współczesności, których uczestnicy będą mogli poznać się 5 różnych technik tańca współczesnego.W czerwcu organizatorzy zapraszają na warsztat z techniki tańca współczesnego opartej na technice Marthy Graham, który poprowadzi Paulina Wycichowska. Warsztat w nowoczesny sposób przybliża najważniejsze zasady tej pionierskiej techniki tańca modern, przygotowując ciało tancerza do nawet najbardziej wymagających zadań ruchowych. Konstrukcja zajęć to intensywne ćwiczenia na podłodze, następnie konsekwentnie nawiązujące do nich zadania na środku sali, podróżujące w przestrzeni oraz skoki.

« poprzednia12następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia