ENG
A A A
 marzec 2019 

Koszalin/Scena dla tańca 2018/„Wieczory dziadowskie. Tryptyk”: Polski Teatr Tańca „Niech żywi grzebią umarłych ” – chor. Aleksandra Dziurosz, reż. Tomasz Szczepanek

5 kwietnia 2018 | godz. 19:00 | Koszalin: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Plac Teatralny 1

Polskie Teatr Tańca oraz Bałtycki Teatr Dramatyczny w Koszalinie zapraszają na pokaz spektaklu Niech żywi grzebią umarłych w choreografii Aleksandry Dziurosz i reżyserii Tomasza Szczepanka. Premiera przedstawienia odbyła się  26 maja 2017 roku w Poznaniu, w ramach projektu choreograficznego Wieczory dziadowskie. Tryptyk

 

Projekt Wieczory dziadowskie. Tryptyk realizowany we współpracy z Instytutem Muzyki i Tańca w ramach programu Scena dla Tańca 2018.

 

 

 Scena dla tańca 2017 (miniaturka)IMIT (miniaturka)

Warszawa/VII „Wejdź w Muzeum”: Otwarty pokaz grupy „Ciała w ruchu” (opieka: Mary Szydłowska)

5 kwietnia 2018 | godz. 19:00 | Warszawa: Muzeum nad Wisłą, Wybrzeże Kościuszkowskie 22.

W ramach VIII edycji młodzieżowego programu Wejdź w Muzeum od początku roku Muzeum Sztuki Nowoczesnej zrealizowało cykl zajęć pod hasłem „Ciała w ruchu”. Podczas kilku intensywnych spotkań uczestnicy testowali potencjał ciała, wychodząc z założenia, że jest ono ważnym źródłem wiedzy o świecie. Cykl został zaprojektowany przez Mary Szydłowską z myślą o dzieleniu się praktykami choreograficznymi w swobodnej atmosferze pracy grupowej. Uczestnicy chcą podsumować swoją podró i podzielić się publicznie jej efektami, poprzez remix dotychczasowych ćwiczeń choreograficznych. Zapraszają  na otwarty pokaz działań, który odbędzie się w przestrzeni wystawy Edi Hila. Malarz Transformacji w Muzeum nad Wisłą. Pokaz przygotowany jest przez licealistów i licealistki we współpracy z Mary Szydłowską.

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia