ENG
A A A
 grudzień 2019 

Poznań: „Tama Contemporary Dance” – pierwsza edycja

5 czerwca 2019 | godz. 20:00 | Poznań: Tama, ul. Niezłomnych 2.

W środę, 5 czerwca, w Poznaniu odbędzie się pierwsza edycja Tama Contemporary Dance. W programie wydarzenia m.in. warsztaty Master Class z Anną Krysiak oraz prezentacje spektakli – zobaczymy Obszar theta..., zalękniony pokój z choreografią Agnieszki Noster i Myśl Ucieleśnioną, do której choreografię przygotowała Agnieszka Doberska wraz z Kompanią Tańca AWF Poznań. Na koniec wieczoru scena będzie otwarta dla wszystkich chętnych – organizatorzy (Kompania Tańca AWF Poznań) zapraszają na jam połączony z bitwami tanecznymi All Styles Jam&Wars.

 

Bilety w cenie 30 zł. Rezerwacja online lub telefonicznie: Agnieszka Noster tel. 600 753 058 lub Agnieszka Doberska tel. 660 717 156

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia