ENG
A A A
 wrzesień 2019 

Gdańsk: Dana Chmielewska, Agata Gregorkiewicz i Aleksandra Konieczna – lekcje otwarte wokół spektaklu „KONSTELACJE”

8 października 2018 | godz. 18:00 | Klub ŻAK | Gdańsk

Tancerki Dana Chmielewska, Agata Gregorkiewicz i Aleksandra Konieczna zapraszają na serię trzech warsztatów, których punktem wyjścia jest praca nad materiałem choreograficznym powstającego spektaklu KONSTELACJE (premiera planowana na 25 listopada 2018). Zajęcia są otwarte dla wszystkich zainteresowanych ruchem i procesem twórczym.

Sopot/ Sopockie Konsekwencje Teatralne: Aleksandra Bożek-Muszyńska „Dzień, w którym V. dała mi do myślenia, albo jak się pozbyłam prokrastynacji”

8 października 2018 | godz. 18:00 | Sopot: Teatr Boto, ul. Bohaterów Monte Cassino 54B

W ramach Sopockich Konsekwencji Teatralnych 2018 Teatr Boto w Sopocie zaprasza na prezentację solowego spektaklu Aleksandry Bożek-Muszyńskiej Dzień, w którym V. dała mi do myślenia, albo jak się pozbyłam prokrastynacji.  

Warszawa: Biały Teatr Tańca „Śmierć i dziewczyna/Light” – chor. Izadora Weiss

8 października 2018 | godz. 19:00 | Warszawa: Teatr Komedia, ul. Słowackiego 19a

Teatr Komedia w Warszawie zaprasza na jesienne pokazy Białego Teatru Tańca Izadory Weiss. W ramach jednego wieczoru odbędą się kilkakrotne prezentacje dwóch spektakli w choreografii tej artystki: Śmierć i dziewczyna oraz Light.

« poprzednia123następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia