ENG
A A A
 wrzesień 2019 

Warszawa/Centrum Sztuki Tańca w Warszawie 2018/Koprodukcje: HOTELOKO movement makers „frau blush” - Premiera

8 października 2018 | godz. 19:00 | Warszawa: Dom Kultury Kadr, ul. Gintrowskiego 32 | Premiera

 Centrum Sztuki Tańca w Warszawie zaprasza na premierę spektaklu frau blush, realizowanego w ramach Programu Koprodukcje CST 2018 przez kolektyw HOTELOKO movement makersSpektakl to kolejny projekt reżyserki, założycielki HOTELOKO movement makers Agaty Życzkowskiej we współpracy z choreografem Wojciechem Grudzińskim. Po spektaklu odbędzie się rozmowa z widzami, którą poprowadzi Sandra Frydrysiak.

 

Bilety: 10 zł

Kraków/Balet Dworski „Cracovia Danza”: „Czas na taniec!” – „Polonez nasz skarb” – spotkanie z Tomaszem Nowakiem

8 października 2018 | godz. 19:00 | Kraków: Klub Dziennikarzy „Pod Gruszką”, ul. Szczepańska 1

Balet Cracovia Danza zaprasza na pierwsze w sezonie 2018/2019 spotkanie z cyklu CZAS NA TANIEC!. Gościem wieczoru będzie Tomasz Nowak – etnomuzykolog, antropolog tańca, zastępca dyrektora Instytutu Muzykologii Uniwersytetu Warszawskiego. Spotkanie poprowadzi Agnieszka Malatyńska-Stankiewicz. Wstęp wolny.

« poprzednia123następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia